Laury w kategorii ladies

Narty damskie zawsze przykuwały uwagę dopracowanym designem. Dobre narty damskie to nie tylko ładne wzory, ale też świetna technologia, która kryje się wewnątrz desek. Wybór jest ogromy, dlatego przy podjęciu decyzji o zakupie warto zapoznać się z wynikami World Ski Testu. Fischer Ski zdominował konkurs na najlepsze narty damskie i od kilku sezonów święci tryumfy. Narty damskie w WST oceniane są w dwóch grupach:

  1. Ladies All-round
  2. Ladies High Performance

Narty z kategorii All-round, inaczej zwane też All-Mountain będą zawsze bezpiecznym wyborem. Narty z tej grupy charakteryzują się uniwersalnością – nadają się zarówno dla narciarek początkujących, jak i średnio zaawansowanych. Wybaczają dużo błędów, a ich konstrukcja pozwala na umiarkowanie szybką jazdę i średnie skręty. Modele nart All-mountain są dobrze wyważone, stabilne podczas jazdy na krawędzi w średniej prędkości, dzięki czemu są też idealne dla kobiet, które uczą się jazdy carvingowej.

Narty z kategorii High Performance powstały z myślą o zaawansowanych narciarkach, które jeżdżą dobrze technicznie i kochają rozwijać prędkość na stoku.

 

Fischer Trinity Ci wiele wybaczy

 

alternatywny

etykieta

 

Najlepszy model nart z kategorii Allround to Fischer Trinity. Świetne parametry tych nart zapewniły im już kilkukrotnie wygraną w World Ski Test! Ficher Trinity to narty damskie, które są efektywne zarówno w długich, jak i krótkich skrętach. Wbudowany system On Piste Rocker utrzymuje nartę w stałym kontakcie z podłożem. Narty Fischer Trinity są bardzo posłuszne i łatwe w prowadzeniu. Rdzeń nart jest zbudowany w technologii Air Tec, która była pierwotnie używana w nartach biegowych. Dzięki Air Tec narty są lżejsze aż o 25 procent! Częściowo drewniany rdzeń jest wzmocniony karbonem, który redukuje drgania narty i gwarantuje elastyczność narty. Fischer Trinity są bardzo wyrozumiałe, dlatego jazda na nich sprawia czystą przyjemność!

1 miejsce WTS 2017 – Fischer My Turn 68 – następca Trinity, narta ma takie same parametry różni się tylko wyglądem

2 miejsce WTS 2016 Fischer Trinity

1 miejsce WTS 2015 Fischer Trinity

Fischer Ivory – synonim szybkiej jazdy

Narty damskie Fishcer Ivory to narty z grupy Ladies High Performance, które zostały stworzone z myślą o fankach szybkiej, dynamicznej jazdy krótkimi, ciętymi skrętami. Narty Ivory zostały zastąpione w sezonie 2017/2018 przez model My Curv. W sezonie 2018/2019 pojawiła się najnowsza wersja tych nart. Naszym zdaniem jest tak świetna, że powinna wygrać tegoroczny World Ski Test. Ivory będą idealne dla narciarek, dla których Trinity to za mało. Model My Curv to narty, które bazują na budowie męskich nart race’owych. Drewniany rdzeń usztywniony Titanalem zapewni frajdę 99% narciarek! Nie będą to tak twarde narty jak Worldcupy, ale wystarczające, żeby sobie poszaleć. Dwa sezony temu zostały uznane za najlepsze w swojej kategorii i dalej świętują sukcesy. Dzięki zastosowanej konstrukcji Sandwich Sidewall narty utrzymują swoją stabilność nawet przy naprawdę dużej prędkości. Drewniany rdzeń w znakomitej technologii Air Tec jest wzbogacony o uelastyczniający karbon i dodatkowo Titanal, który nadaje nartom dodatkowej twardości. Narty Fischer Ivory są dedykowane średnio i bardzo zaawansowanym technicznie narciarkom. Łatwo rozwijają dużą prędkość i zapobiegają niepożądanym drganiom narty podczas jazdy.

Przy wyborze nart damskich warto zwrócić również uwagę na niezmiennie dobry damski odpowiednik Progressorów czyli Progressor Ladies 800, które przez wielu narciarzy uważane są za najlepsze deski na rynku. Warte zainteresowania są również narty damskie HEAD Joy, oraz Ficher My Turn. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z ekspertami MCK Sport, którzy na pewno pomogą Państwu dopasować sprzęt odpowiedni do Waszych oczekiwań.

Tagi: , , , , , , , ,