Narty Fischerprofesjonalnym sprzętem narciarskim. Dzięki nim nie tylko będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności, ale jednocześnie będziesz czuł się komfortowo i bezpiecznie.
Narty tej marki z pewnością spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania, zarówno początkujących, jak i bardzo zaawansowanych narciarzy.

Narty te wyróżniają się tym, że zastosowano w nich najbardziej innowacyjne technologie spośród wszystkich dostępnych na rynku.
Najpowszechniej znane technologie, jeżeli chodzi o narty Fischer to między innymi: Air Tec, Carbon Tech, Full Diagonal Toe, Powerrail.

Narty Fischer

Dzięki wspomnianym tutaj technologiom ten sprzęt narciarski jest wytrzymały i funkcjonalny. Markę Fischer należy również pochwalić za to, że tworzony przez nią sprzęt ma naprawdę wyjątkowo interesujący design, który powinien się spodobać wielu narciarzom.

Narty Fischer – seria Race RC4

To najbardziej klasyczne i jednocześnie cieszące się największą popularnością modele nart Fischer.

Fischer narty

Te narty są przeznaczone dla narciarzy, którzy jeżdżą dobrze technicznie oraz tych, który lubią siłową jazdę.

Została w tych nartach zastosowana między innymi technologia SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION, która polega na tym, że rdzeń wykonany z drewna został połączony ze ścianami bocznymi z tworzywa ABS oraz zamknięty w konstrukcji tak zwanej kanapki.
Dzięki temu narty Fischer posiadają między innymi bardzo dobrą sztywność oraz sprężystość.

Kolejna ważna technologia, jeżeli chodzi o serię Race RC4 to BEECH POPLAR WOOD CORE. Dzięki niej narty Fischer są stabilne, a jednocześnie posiadają niewielką wagę.

Seria Curv nart Fischer

Tym, co z pewnością wyróżnia te narty, jest technologia Triple Radius System, która gwarantuje potrójne taliowanie.

Narty Fischer Curv są bardzo wszechstronne. Są idealne na stoki przygotowane. W tej serii znajdują się aż cztery modele nart dla dorosłych.

Narty marki Fischer

Jedną z najważniejszych technologii wykorzystanych w tym rodzaju nart Fischer jest Character Size. Dzięki niej możesz dobrać długość nart do Twojego własnego stylu jazdy.

Niezależnie od długości nart konstrukcja potrójnego promienia skrętu jest perfekcyjna.

Seria RC ONE nart Fischer

Seria nart Fischer RC ONE została wprowadzona w sezonie 2019/2020, W tej grupie znalazło się aż osiem modeli, które każdy narciarz może dopasować do swoich indywidualnych potrzeb.

Narty marki Fischer

Zastosowano w nich między innymi technologię Turn Zone, która umożliwiła zmniejszenie masy nart, a co za tym idzie łatwiejsze sterowanie nimi oraz wykonywanie skrętów.

Przykładowe narty Fischer na MCKSport.pl

Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij ten akapit, aby zobaczyć narty Fischer dostępne na stronie MCKSport.pl!         

Tagi: , ,