My Turn – My Style – My Ski

W modelach z serii Fischer MY TURN położył duży nacisk na uzyskanie jak najniższej wagi narty, przy zachowaniu maksymalnej równowagi i wysokiej wydajności w śniegu. W efekcie powstała linia damskich nart MY TURN, która podkręci wasze umiejętności i wydobędzie wasz indywidualny styl.

 

Fischer My Turn – najlżejsze narty na trasę

Narty My Turn to świetne deski, które najlepiej sprawdzą się w jeździe na trasach trasach (on-piste), lub jako narty z kategorii all-mountain. W nartach zastosowano technologię Sandwich i AIR TEC, dzięki nim narty są leciutkie, nie tracąc nic na swojej twardości i wysokiej wydajności

Szczególnie polecamy dobrać narty z butami MY RC Pro 100. Komplet stworzony z serii MY, zapewni doskonałe dopasowanie i komfort jazdy, wzmocni współpracę pomiędzy nartą, a nogą poprzez uzyskanie jeszcze lepszego przekazu siły. Zestaw MY TURN to idealny wybór dla kobiet o sportowym zacięciu, lubiących zabawę na krawędziach.

Prosta, lekka, komfortowa, o zacięciu sportowym – to właśnie MY TURN 74.

 

 

Jakie technologie znajdziesz w Fischer MY TURN?

AIR TEC – Specjalna budowa drewnianego rdzenia redukująca masę o 25% bez utraty właściwości narty. Konstrukcja pozostaje sprężysta i stabilna.

SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTION – Drewniany rdzeń w połączeniu ze ścianami bocznymi z tworzywa ABS, zamknięte w klasycznej konstrukcji „kanapki”, zapewniają narcie optymalną sztywność i sprężystość.

WOMEN BMP – Przesunięty punkt montażu wiązania ku przodowi sprawia, że narta jest łatwiejsza do kontroli i wymaga mniej siły.

FIBER TECH – Specjalna sieć włókien szklanych zapewniająca harmonijną pracę narty i wyjątkowe właściwości skrętne.

AIR POWER – Rdzeń narty o niskiej gęstości. Redukcja wagi narty oznacza łatwiejsze prowadzenie i mniej energochłonną jazdę.

ON-PISTE ROCKER – Krótsza powierzchnia styku narty z podłożem oznacza łatwiejszą inicjację skrętu. ROCKER pozwala również kontrolować nartę z użyciem znacznie mniejszej siły.

 

MY TURN 74 2018

Narty Fischer My Turn 74 2018

 

1,15 kg. Tak, dokładnie tyle ważą narty MY TURN 74! Aż trudno w to uwierzyć, prawda? Doskonała i wyjątkowo lekka konstrukcja nart MY TURN 74 sprawi, że jazda będzie czystą przyjemnością, a wchodzenie i kontrola skrętów będzie jeszcze łatwiejsza. Narty są niezwykle dynamiczne i bardzo zwrotne, co redukuje straty energii podczas jazdy. To model, świetnych, sportowych nart dla kobiet, które stawiają na wygodę i płynność. Naszym zdaniem pokocha je każda entuzjastka białego szaleństwa.

Narty mają opcję zastosowania specjalnych wiązań MBS, które z kolei są kompatybilne z podeszwami typu WALK. Ten system ułatwia przemieszczanie się w butach narciarskich, więc będzie świetną opcją dla narciarek, które lubią odbić poza trasę.

Tagi: , ,