Narty Fischer AIR TEC – lekkie i niezawodne

 

Dzięki oryginalnej, opatentowanej technologii: Fischer AIR TEC narty zjazdowe On Piste i All Mountain stały się jeszcze lżejsze i wygodniejsze. Pomysł pojawił się w celu ekstremalnej redukcji masy nart i uzyskaniu większego przyspieszenia i nacisku ciężaru ciała narciarza na deski.

Drewniany rdzeń nart Fischer Air Tec został nawiercony i wyszlifowany w specjalny sposób, tak aby otrzymać jak najlżejszy szkielet nart, przy utrzymaniu tego samego poziomu wytrzymałości. Skomplikowana, frezowana struktura z jednej strony sprawia, że rdzeń jest o 25% lżejszy, ale nie wpływa negatywnie na wydajność nart: zarówno flex, jak i skręt pozostają takie same.

 

fischer air tec

 

Jeszcze lżejsze, czy to możliwe?

Specjalne, frezowane wykonanie nart, które dodatkowo zostały jeszcze pokryte mocnym Titanalem pozwala jeszcze bardziej zmniejszyć ciężar Twoich nart.

 

fischer air tec all mountain

 

 

AIR TEC TI – ALL MOUNTAIN

W modelach Air TEC All Mountain frezowany, drewniany rdzeń nart został pokryty podwójną powłoką wykonaną z Titanalu – super mocnego i lekkiego tworzywa. Titanal biegnie po całej długości nart, ochraniając i usztywniając ich strukturę, dzięki czemu gwarantuje im niezwykłą wydajność!

 

fischer air tec race

 

AIR TEC TI – FREERIDE / TOUR

Narty przeznaczone do Freeride zostały wzmocnione Titanalem tylko w obszarze wiązań. Tak zastosowany Titanal poprawia stabilność nart i wytrzymałości na rozdzieranie wiązania, a tym samym nie wpływa na utratę elastyczności.

 

 

 

 

https://youtu.be/atFRTcriLrs

 

Tagi: , , , ,