TYLKO DOSKONAŁOŚĆ ZAPEWNIA BEZPIECZEŃSTWO

Wiązania narciarskie to najważniejszy element zapewniający bezpieczeństwo i wydajność jazdy. Chyba najbardziej znane i niezawodne wiązania projektuje firma Tyrolia.  Jedno na trzy wiązki sprzedawane na całym świecie jest zaprojektowane, opracowane i montowane przez Tyrolia! Oferowane przez markę produkty są niezawodne i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Dzięki dążeniu do perfekcji i ciągłym udoskonaleniom, wiązania narciarskie Tyrolia od prawie 90 lat nieprzerwania służą kolejnym pokoleniom narciarzy!

 

wiązania narciarskie tyrolia 2

wiązania narciarskie tyrolia 2

 

Partner HEAD i Fischer

Firma TYROLIA odpowiada tak szybko, jak to tylko możliwe, na zmieniające się potrzeby rynku i  swoich klientów. Mogliście o tym nie wiedzieć, ale Tyrolia od lat produkuje wiązania dla HEAD i Fischer ukryte pod logo tych firm! Wszystkie systemy bezpieczeństwa stosowane w wiązaniach nart Fischer’a i HEAD są właśnie autorstwa specjalistów z tej austriackiej firmy produkującej w Schwechat.

 

wiązania narciarskie tyrolia 1

wiązania narciarskie tyrolia 1

Jakie są wiązania narciarskie Tyrolia?

Przede wszystkim są super trwałe! Na pewno nie musicie się obawiać, że Wasze wiązania narciarskie Tyrolia wysłużą się szybciej od ślizgów nart. Te wiązania będą Wam służyć nieprzerwanie przez długie sezony. Do najważniejszych technologii, które stosuje Tyrolia w wiązaniach produkowanych dla Fischer i HEAD należą:

  • Diagonal Heel/ Toe – uwalnia piętę lub przód buta narciarskiego z wiązania bezpośrednio w kierunku upadku. Dzięki temu zmniejsza nacisk wywierany na kolana i więzadła narciarza.
  • Power rail – unikatowy system wiązań na relingu, który pozwala na błyskawiczną zmianę ustawienia długości wiązania bez konieczności skomplikowanego przekręcania śrub. Dzięki temu możecie mieć kilka par nart w rodzinie i wymieniać się nimi podczas wyjazdu.

 

Podsumowując, te niezawodne wiązania narciarskie Tyrolia znajdziecie we wszystkich modelach nart HEAD i nart Fischer dostępnych w sklepie MCK Sport.

Tagi: , , , , ,