Bielizna termiczna HEAD – twoja druga skóra

Czym różni się bielizna termiczna HEAD od zwykłej, bawełnianej koszulki? Przede wszystkim lepiej dba o nasz komfort i gwarantuje, że skóra pozostanie sucha nawet przy najbardziej intensywny treningu. Gorąco i zimno sprawiają, że nasza skóra się poci. Jest to naturalna bariera ochronna, której zadaniem jest nie dopuścić do nadmiernego przegrzania naszego organizmu. Mokra skóra podczas długotrwałego wysiłku fizycznego, zwłaszcza wykonywanego na zewnątrz, w niskiej temperaturze, może nie tylko zapobiec przegrzaniu, ale nawet doprowadzić do wychłodzenia organizmu. Dlatego niezbędnym krokiem przed każdym wyjazdem w góry, na narty, trekking czy przed rozpoczęciem treningów biegowych jest dobranie odpowiedniej bielizny termicznej HEAD, która sprawi, że będziecie czuli się komfortowo w każdych warunkach pogodowych.

Jak działa bielizna termiczna?

Bielizna termiczna transportuje na zewnątrz skóry nadmiar wilgoci tak, aby utrzymać powierzchnię skóry przyjemnie suchą. Dzięki temu organizm ani się nie wychładza, ani nie przegrzewa. Materiał, z którego jest wykonana bielizna termiczna HEAD stanowi bardzo dobrą izolację od chłodu, nie dopuszczając do przeniknięcia zimna do skóry sportowca. Poza komfortem cieplnym, bielizna ma też zdolność absorbowania nieprzyjemnych zapachów.

Bielizna narciarska HEAD jest wyprodukowana z mocnych materiałów. Jakość jej wykonania gwarantuje, że ciuch może nam służyć co najmniej kilka sezonów. Model HEAD Kokanee ma płaskie szwy, które zapewniają wygodę noszenia. Dużym atutem jest długość 3/4, ponieważ spodnie termoaktywne nie będą powodować nieprzyjemnego ucisku, który czasem występuje po spięciu butów narciarskich, kiedy skorupa przyciska zagniecenia materiału.

Druga warstwa HEAD

Na chłodniejsze dni, kiedy sama odzież termoaktywna pod kurtką już nie wystarcza, przyda ci się ciepła, druga warstwa HEAD. W naszej ofercie znajdziesz oryginalne modele odzieży z najnowszej kolekcji HEAD. Modele charakteryzują się najlepszymi parametrami wodoodporności i przepuszczalności.

 

Polar – nie tylko na narty!

Odzież posiada miły w dotyku materiał, który chroni przed utratą ciepła. Nowoczesne materiały, z których wykonane są bluzy i polary HEAD pozwalają skórze oddychać i gwarantują pełen komfort termiczny, nawet podczas całego dnia spędzonego na nartach. Solidnie wykonany polar będzie wam służył nie tylko na stoku. Przyda się również podczas uprawiania biegów, jazdy na rowerze lub na chłodniejsze dni podczas wycieczek i wyjazdów sportowych.

Tagi: , , , , , , , , ,