Idealne dopasowanie do kształtu głowy z CARRERA FOLDABLE SNOW

czyli młodszym bratem rowerowego kasku CARRERA FOLDABLE!

Znasz to uczucie, kiedy przymierzasz już piętnasty model kasku narciarskiego i żaden z dotychczas testowanych nie pasuje na Twoją głowę? Dobranie odpowiedniego kasku, który będzie miał idealny kształt i rozmiar, będzie dobrze siedział, a do tego spełni Twoje oczekiwania pod względem parametrów nie jest wcale proste.

Carrera przynosi nam w tym sezonie rozwiązanie powyższego problemu!

 

CARRERA Foldable Snow

 

Technologia wykonania

Na sezon zimowy 2017/2018 Carrera wprowadziła na rynek nowy model kasku na narty lub snowboard Carrera Foldable Snow. Model Foldable Snow opiera się na podobnej konstrukcji co rowerowy kask Foldable. Rama kasku składa się z trzech, nierozłączalnych ze sobą części, które są połączone elastycznym, lekko sprężynującym tworzywem, umożliwiającym perfekcyjne dopasowanie kasku do rozmiaru i kształtu głowy. Po bokach kasku znajdują się również regulowane paski, które dodatkowo stabilizują kask na głowie narciarza.

Kask został wykonany technologią In-Moulding. Osiągniętą tym samym bardzo małą wagę produktu, zachowując jednak wszystkie parametry ochrony i bezpieczeństwa. Konstrukcja kasku doskonale rozkłada siłę uderzenia i absorbuje wstrząsy, na które narażona jest nasza głowa w trakcie ewentualnego upadku.

Najwygodniejszy kask, w jakim jeździliśmy!

W tym roku rozpoczęliśmy sezon narciarski testując nowinki sprzętowe naszych wiodących producentów sprzętu narciarskiego. Na pierwszy ogień poszedł kask narciarski Carrera Foldable. Możemy wam z czystym sumieniem powiedzieć, że jest bardzo wygodny i lekki. Właściwie nie czuć go na głowie. Dużym atutem jest również to, że dzięki elastycznej ramie nie mamy uczucia nieprzyjemnego uciskania, jak to się czasem dzieje przy zwykłych, sztywnych modelach kasków.

Elastyczność Carrera Foldable ma jeszcze więcej zalet. Kask można lekko ścisnąć do pakowania, dzięki czemu zajmuje do 20% mniej miejsca w bagażu. Foldable to nie tylko doskonała jakość wykonania i zaawansowana myśl technologiczna, ale też niebanalny, nowoczesny design.

 

 

 

 

Tagi: , , , ,