Head Extreme – rakiety Head Graphene 360 Extreme w super cenach!

Nowa kolekcja wyróżnia się nie tylko dynamicznym wyglądem, ale przede wszystkim niesamowicie sprawdza się na korcie. Dzięki zaawansowanej technologii Graphene 360, specjalnym grometom i otwartemu układowi strun naciągu, nowa seria rakiet Extreme jedną rzecz robi perfekcyjnie. Nadaje grze ekstremalną rotację.

head extreme 2019

Extreme PRO jest przeznaczony dla zaawansowanych tenisistów szukających cięższej rakiety z serii extreme, oferującej najlepszą rotację i moc uderzenia. Wyposażony w nową technologię graphene 360 zapewnia większą stabilność i lepszy transfer energii – a co za tym idzie dodatkową moc. Całości dopełnia nowy, wyjątkowy design.

Extreme MP jest nieznacznie lżejszy od wersji pro; opracowano go z myślą o tenisistach, których agresywny styl gry wymaga maksymalnej rotacji. Wyposażony w nową technologię graphene 360 zapewnia większą stabilność i lepszy transfer energii – a co za tym idzie dodatkową moc. Całości dopełnia nowy, wyjątkowy design.

Extreme S oferuje taką samą rotację i moc uderzenia jak starszy brat mp, ale jest nieco lżejszy, a tym samym łatwiejszy w manewrowaniu. Wyposażony w nową technologię graphene 360 zapewnia większą stabilność i lepszy transfer energii – a co za tym idzie dodatkową moc. Całości dopełnia nowy, wyjątkowy design.

Extreme LITE zapewnia maksymalną rotację piłki charakterystyczną dla całej serii, a przy tym jest lżejszy i doskonale nadaje się dla początkujących tenisistów. Wyposażony w nową technologię graphene 360 zapewnia większą stabilność i lepszy transfer energii – a co za tym idzie dodatkową moc. Całości dopełnia nowy, wyjątkowy design.

FUNNEL GROMET – HEAD EXTREME

FUNNEL GROMET ZAPEWNIA WIĘKSZĄ RUCHOMOŚĆ STRUN NACIĄGU WE WSZYSTKICH KIERUNKACH, CO PRZEKŁADA SIĘ NA MAKSYMALNĄ MOC I ROTACJĘ

 

Technologia Graphene 360 to wyjątkowa budowa ramy rakiety i rozmieszczenie materiału Graphene w 4 strategicznych miejscach skupionych wokół główki rakiety. Dzięki temu rozwiązaniu rama została znacząco wzmocniona, jest bardziej stabilna, zapewnia lepszy transfer energii pomiędzy rakietą i piłką oraz zwiększa moc.

Najnowsze rakiety Head gRAPHENE 360 EXTREME 

 

Tagi: , , ,