Head Instinct – Dzięki zaawansowanej technologii Graphene 360, nowa seria rakiet Instinct łączy moc i komfort, sprawiając, że gra jest bezwysiłkowa. Instynktowne zwycięstwo.

Technologia Graphene 360 to wyjątkowa budowa ramy rakiety i rozmieszczenie materiału Graphene w 4 strategicznych miejscach skupionych wokół główki rakiety. Dzięki temu rozwiązaniu rama została znacząco wzmocniona, jest bardziej stabilna, zapewnia lepszy transfer energii pomiędzy rakietą i piłką oraz zwiększa moc.

NOWY DESIGN

Wyjątkowa budowa ramy w Head Instinct – zaprojektowana dla komfortu oraz bezwysiłkowej gry.

SPECJALNY UKŁAD STRUN POZIOMYCH

Dla większego sweet spot i łatwiejszej gry.

NOWA TECHNOLOGIA GRAPHENE 360

Zapewnia lepszą stabilność umożliwia lepszy transfer energii pomiędzy rakietą a piłką i zwiększa moc.

Instinct MP został zaprojektowany z myślą o zaawansowanych tenisistach szukających komfortowej, gwarantującej dodatkowej mocy rakiety. Wyposażony w nową technologię graphene 360 zapewnia większą stabilność i lepszy transfer energii – a co za tym idzie dodatkową moc. Całości dopełnia nowy, wyjątkowy design.

Model instinct MP LITE jest przeznaczony dla młodych, ambitnych tenisistów, którzy oczekują cech modelu mp w łatwiejszym wydaniu. Wyposażony w nową technologię graphene 360 zapewnia większą stabilność i lepszy transfer energii – a co za tym idzie dodatkową moc. Całości dopełnia nowy, wyjątkowy design.

Instinct S oferuje tę samą moc uderzenia jak starsi bracia, ale jest przy tym lżejszy i łatwiejszy w manewrowaniu. Wyposażony w nową technologię graphene 360 zapewnia większą stabilność i lepszy transfer energii – a co za tym idzie dodatkową moc. Całości dopełnia nowy, wyjątkowy design.

Rakieta PWR instinct to połączenie przedłużonej długości i małej wagi, co zaowocowało idealną rakietą dla osób, poszukujących przede wszystkim komfortu, ale również mocy i manewrowości.

Najnowsze rakiety Head graphene 360 INSTINCT 

Tagi: ,