Wiadomo, że utrzymanie dobrej formy fizycznej wiąże się z wieloma wyrzeczeniami i godzinami spędzonymi na korcie. Warto jest poświęcić trochę czasu na wybór odpowiedniej dla Ciebie koszulki tenisowej.
Powinna być ona dobrej jakości oraz wykonana z odpowiedniego materiału.

Od wielu lat na rynku są obecne firmy, które specjalizują się w produkowaniu takiego rodzaju odzieży sportowej, takie jak na przykład Head, czy Fischer.

Koszulki tenisowe

Koszulki tenisowe – wsparcie w czasie intensywnego treningu na korcie

Koszulki tenisowe to element odzieży sportowej, który możesz założyć nie tylko na kort, ale również do biegania, do podnoszenia ciężarów albo na zajęcia fitness.

Koszulka tenisowa będzie właściwym ubiorem zawsze wtedy, gdy Twój organizm jest rozgrzany, zmęczony i intensywnie pracuje.

Jeżeli chodzi o rozmiar koszulki tenisowej, to wybierz taką, w której będzie Ci po prostu wygodnie. Dobrze dobrana koszulka gwarantuje również swobodę ruchów w czasie gry na korcie. Dodatkowym zadaniem koszulki tenisowej jest skuteczne odprowadzanie wilgoci. Dzięki temu łatwiej Ci będzie skoncentrować na tym, co dzieje się na korcie tenisowym.
Koszulki tenisowe zazwyczaj są dobrze dopasowane do sylwetki zawodnika. To sprawia, że współgrają one z ruchem jego ciała, gdy biegnie do siatki albo zdobywa punkty.

Koszulka tenisowa HEAD

Koszulki tenisowe są wykonane z lekkich i delikatnych materiałów, które odprowadzają pot oraz nadmiar ciepła na zewnątrz. To sprawia, że skóra jest jednocześnie sucha i chroniona przed przegrzaniem.
Przy wyborze koszulki tenisowej warto, jest zwrócić uwagę na to, żeby miała ona płaskie szwy. Chronią one naskórek przed otarciami oraz podrażnieniami.

Jaki model koszulek tenisowych będzie dla Ciebie odpowiedni?

Koszulki tenisowe Head

Wśród koszulek do tenisa można znaleźć zarówno klasyczne koszulki, jak i T-shirty, czy polo. Występują one zarówno w wersjach z długim, jak i z krótkim rękawem.

  • T-shirty będą właściwym wyborem na trening, na narty, na kort tenisowy, a nawet do pracy jako uzupełnienie stylu casual. Ten model koszulki jest przewiewny i nie przylega do ciała.
  • Natomiast koszulki polo zapewniają komfort i swobodę ruchu. Są wykonane zazwyczaj z materiałów syntetycznych, więc doskonale odprowadzają wilgoć oraz nadmiar ciepła z powierzchni ciała.

Przykładowe koszulki tenisowe w MCKSport.pl

Chcesz zobaczyć je wszystkie? Kliknij ten akapit, aby przejść do koszulek tenisowych dostępnych w MCKSport.pl.

Z jakich rodzajów materiałów produkuje się koszulki tenisowe?

Wszystkie dostępne w ofercie tych przedsiębiorstw koszulki tenisowe są wykonane z bardzo wysokiej jakości materiałów, zarówno naturalnych (bawełna), jak i syntetycznych (poliester, elastan, poliamid).

Koszulki tenisowe

Tagi: , , ,