Serwis rakiet Warszawa

Serwis rakiet Warszawa al. 3-go Maja 2 sklep MCK Sport. Profesjonalny serwis rakiet tenisowych HEAD to gwarancja jakości wymienionego naciągu. Poczuj różnicę i zobacz jak naciągnięte są rakiety profesjonalistów. Pracujemy od poniedziałku do soboty i w niedziele handlowe.

Zapraszamy do MCK Sport w Warszawie al. 3 Maja 2!

  • tel. 606 236 794
  • info@mcksport.pl

Serwis rakiet tenisowych oferujemy profesjonalne naciągnie rakiet tenisowych, posiadamy wysokiej klasy maszynę Head do naciągania rakiet i jesteśmy przeszkoleni przez jednych z najlepszych na świecie stringerów. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Godziny otwarcia serwisu naciągania rakiet

Możesz się z nami skontaktować pod numerem telefonu dostępnym na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt.

Usługi serwisowe naciągania rakiet tenisowych wykonujemy w następujących godzinach:

Dzień tygodnia Godziny otwarcia
Poniedziałek 15:00 – 20:00
Wtorek 12:00 – 18:00
Środa 12:00 – 18:00
Czwartek 15:00 – 20:00
Piątek 12:00 – 18:00
Sobota 10:00 – 16:00
Niedziela Nieczynne

Cennik naciągania rakiet

Przy zakupie naciągu, wraz z usługą wymiany naciągu na życzenie klienta założymy owijkę wierzchnią w cenie.

Cennik naciągania rakiet tenisowych:

Usługa: Cena:
Naciągnięcie rakiety tenisowej* 50 zł 40 zł + cena naciągu
Naciągnięcie rakiety tenisowej 50 zł + cena naciągu
Naciągnięcie ekspresowe rakiety tenisowej 80 zł + cena naciągu
Wymiana grommetu 25 zł + cena grommetu
Wymiana owijki wierzchniej 5 zł
Wymiana owijki bazowej 10 zł

*Promocja dotyczy klientów, którzy zakupili naciąg w naszym sklepie.

Nasze doświadczenie w naciąganiu rakiet

MCK Sport to specjalistyczny sklep narciarski i tenisowy oferujemy profesjonalne naciąganie rakiet tenisowych. Stale rozwijamy swoje doświadczenie biorąc udział w profesjonalnych szkoleniach organizowanych przez największe światowe autorytety w dziedzinie tenisa. Możemy się pochwalić między innymi dyplomem ukończenia kursu, który prowadził Richard Parnell – jeden z najsławniejszych stringerów rakiet tenisowych. Mistrz świata w naciąganiu rakiet zdradził nam kilka sztuczek, których użycie znacznie poprawia kontrolę i siłę z jaką odbijamy piłkę. Chętnie użyjemy ich na Twojej rakiecie!

Serwis rakiet Warszawa – profesjonalne naciąganie rakiet – zapraszamy!

Jak wybrać naciąg do rakiety tenisowej?

Mówi się, że silnikiem rakiety tenisowej jest naciąg. Od rodzaju naciągu i siły w kilogramach, z jaką założony jest naciąg, w dużym stopniu zależeć będzie gra daną rakietą. Na rynku często spotyka się rakiety, które można zakupić bez naciągu. Wynika to z tego, że każdy tenisista powinien dobierać naciąg oraz siłę według własnych preferencji. Często zaleca się, aby fabryczny naciąg wymienić po zakupie rakiety na nowy, ponieważ siła z jaką rakieta jest naciągana po produkcji, może powodować, mimo dobrania właściwej rakiety dyskomfort podczas gry. Przy wyborze naciągu do rakiety, należy kierować się jego elastycznością oraz grubością. Siła z jaką powinna być naciągana dana rakieta jest zazwyczaj podawana przez producenta. Zależy to głównie od wytrzymałości ramy rakiety. Naciąg dobieramy do stylu gry i do preferencji tenisisty. Zanim przeanalizujesz każdy z tych elementów, musisz wiedzieć, że struny tenisowe są podzielone na następujące kluczowe cechy: moc, kontrola, rotacja, wytrzymałość, dotyk i czucie.

Tagi: , ,