Jaworzno

Na terenie Jaworzna znajduje się aż sześć szlaków pieszych. Ich łączna długość to 125 kilometrów. Szlak czerwony biegnie przez takie punkty, jak: PKP Jaworzno Szczakowa, Sosina, Ciężkowice, Jeziorki, Góra Grodzisko, Byczyna, Tarka, Jeleń, Zalew Łęg, Elektrownia Jaworzno III, Dąbrowa Narodowa, Łubowiec, Długoszyn, Góra Piasku, PKP Jaworzno Szczakowa. Łączna długość szlaku to 58,4 kilometra. Pozostałe szlaki turystyczne to: Szlak zielony – przelotowy międzymiejski, Szlak niebieski – północno – wschodni, przelotowy miejski, Szlak niebieski – wschodnio – południowy międzymiejski, szlak żółty oraz szlak czarny.

Korty tenisowe w Jaworznie

W Jaworznie w tenisa można pograć w Racket Center. Wynajem kortu do tenisa ziemnego w krytej hali od poniedziałku do piątku w godzinach od 06:00 – 15:00 to koszt 25 zł. Natomiast w godzinach 15:00 – 22:00 – 45 zł. W sobotę i w niedzielę koszty wyglądają następująco: 08:00-15:00 – 35 zł i 15:00-20:00 – 45 zł. Wypożyczenie piłek do tenisa i rakiety do tenisa to koszt 5 zł za każde. W Racket Center znajdują się hale pneumatyczne, które mają konstrukcje z drewna klejonego warstwowo. Podwójne poszycie zwiększa izolacyjność cieplną hali sportowej. Rozsuwane rolety gwarantują wentylację oraz schłodzenie hali podczas upałów. Hala jest odporna na obciążenie od wiatru i śniegu.

MCK Sport- duży wybór sprzętu sportowego

W MCK Sport można znaleźć wiele akcesoriów sportowych i odzieży dla rowerzystów, narciarzy i tenisistów. Szukasz butów Alpina lub butów do nart biegowych? Nie wiesz jak dobrać narty? Wszystko to znajdziesz w MCK Sport!

Znajdujesz się aktualnie w: