Województwo kujawsko-pomorskie

Województwo kujawsko-pomorskie

MCKSport sklep z nartami fischer

Znajdziesz nas między innymi w: Nie ma tu Twojego miasta? Skontaktuj się z nami - na pewno Ci pomożemy!

Jakie są najciekawsze miejsca w województwie kujawsko-pomorskim?

Naprawdę jest tutaj bardzo wiele atrakcji turystycznych. Najważniejsze z nich to Mysia Wieża w Kruszwicy, Wyspa Młyńska oraz Stare Miasto w Toruniu. Proponujemy Ci jeszcze kilka innych mniej standardowych miejsc. Jednym z nich jest Muzeum Ściśle Tajne w Tryszczynie pod Bydgoszczą. Budowa ściśle tajnego podziemnego centrum dowodzenia rozpoczęła się w 1958 roku. Ponad cztery metry pod ziemią znajduje się pięćdziesiąt pomieszczeń o łącznej powierzchni 500 m2. Nie brakuje w nich elektroniki i innych skomplikowanych urządzeń, które przez wiele lat były przez cały czas gotowe do przyjęcia sztabu kryzysowego bydgoskiego urzędu wojewódzkiego. Muzeum jest czynne przez cały tydzień. Następna atrakcja to Żywe Muzeum Piernika w Toruniu. Można w nim poznać historię wypieku toruńskich pierników, historię miasta, średniowieczną kulturę oraz język. Toruńskie Żywe Muzeum jest pierwszą tego rodzaju interaktywną placówką w Europie. Zostało otwarte w 2006 roku. Znajduje się w centrum miasta.

Czy w województwie kujawsko-pomorskim zimą można wybrać się na narty?

Jak najbardziej. Wcale nie trzeba jechać w Tary, aby cieszyć się zimowym szaleństwem. Wystarczą odpowiednie narty zjazdowe i dobry humor. W województwie kujawsko-pomorskim jest kilka ośrodków narciarskich. Największy znajduje się w Kurzętniku. Dzięki nowoczesnym urządzeniom produkującym sztuczny śnieg, można jeździć na nartach, nawet późną wiosną. Na weekend i na ferie polecamy ośrodek o nazwie ,,Kurza Góra”. Jest to największy ośrodek narciarski w północnej Polsce. Posiada najdłuższą trasę zjazdową w tej części kraju. Ma ona aż 770 metrów. Stacja narciarska jest złożona z dwóch tras narciarski, które mają prawie półtora kilometra długości. Na Kurzej Górze są trzy wyciągi orczykowe. Obsługują one prawie 3,5 tysiąca narciarzy na godzinę. Jest tutaj również tak zwana ośla łączka, przeznaczona dla dzieci oraz początkujących narciarzy, aby każdy czuł się bezpiecznie.

Co będzie Ci potrzebne, aby wybrać się na narty?

W naszej ofercie mamy profesjonalny sprzęt narciarski. Znajdziesz tutaj między innymi rękawice narciarskie oraz narty biegowe. Mamy ponad 10 lat doświadczenia w sprzedaży tego rodzaju sprzętu. Chętnie udzielimy Ci wsparcia przy wyborze odpowiednich akcesoriów i wyjaśnimy ewentualne wątpliwości. Posiadamy narty wielu uznanych marek, na przykład Fischer RC4. THE CURV GT Racetrack 2019, odpowiednie dla doświadczonych narciarzy.

Zapraszamy do naszego sklepu!

Zobacz też inne województwa w których działamy

Znajdujesz się aktualnie w: