Województwo mazowieckie

Województwo mazowieckie

MCKSport sklep narty warszawa

Znajdziesz nas między innymi w: Nie ma tu Twojego miasta? Skontaktuj się z nami - na pewno Ci pomożemy!

Województwo mazowieckie jest największym w Polsce pod względem liczby ludności i powierzchni. Położone jest w środkowej i zachodniej części kraju. Jakie atrakcje warto zobaczyć w tym regionie? W województwie mazowieckim znajduje się bardzo wiele zachwycających pałaców i zamków, malowniczych miast, oraz miejsc historycznych. Pierwszą, ale nie największą atrakcją jest oczywiście Warszawa. Warto tutaj obejrzeć przede wszystkim Plac Zamkowy oraz Stare Miasto. Nie można również zapomnieć o takich atrakcjach jak Pałac Kultury i Nauki, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Chopina i Muzeum Historii Żydów Polskich. Warto też wybrać się do Modlina, w którym trzeba obejrzeć twierdzę, która została wybudowana z rozkazu samego Napoleona.

Obecnie można zwiedzać: cytadelę, Bramę Ostrołęcką oraz taras widokowy na Wieży Tatarskiej. Jeszcze jednym ważnym miejscem na terenie województwa mazowieckiego jest Szydłowiec. Leży on na granicy województw mazowieckiego oraz świętokrzyskiego, kilkadziesiąt kilometrów od Radomia. Największą atrakcją jest Zamek w Szydłowcu, położony na sztucznej wyspie, otoczonej przez fosę, w środku przepięknego parku. Warto też zajrzeć Muzeum Ludowych Instrumentów Muzycznych, w którym znajduje się ponad 2000 eksponatów.

Gdzie pojeździć na nartach w województwie mazowieckim?

Weź ze sobą narty zjazdowe, kask narciarski oraz inne akcesoria i wybierz się na Górkę Szczęśliwicką. Znajduje się przy ul. Drawskiej 22 w Warszawie. Można tutaj jeździć na nartach przez cały rok. Ośrodek jest otwarty każdego dnia od 10:00 do 20:00. Prowadzone są tutaj indywidualne szkolenia z instruktorami. Można się nauczyć nie tylko jazdy klasycznej, ale też jazdy slalomem z pomiarem czasu.

Kolejnym miejscem, gdzie warto się wybrać na narty w województwie mazowieckim, jest Kampinoski Park Narodowy. Znajduje się przy północno-zachodnich rogatkach Warszawy. Park rozciąga się prawie do Sochaczewa. Jednym z najbardziej charakterystycznych elementów w Parku Kampinoskim są wydmy. Występują w nim trzy trasy biegowe. Najważniejszy Szlak Puszczy Kampinoskiej (kolor czerwony) ciągnie się od Dziekanowa Leśnego do Brochowa. Łącznie ma aż 50 km, więc na początek proponujemy przejście tylko jego części.

Sklep sportowy ze sprzętem narciarskim

W naszej ofercie mamy wysokiej jakości sprzęt narciarski. Znajdziesz tutaj nie tylko narty w bardzo atrakcyjnych cenach, ale również kaski, kurtki, buty, różnego rodzaju akcesoria, na przykład duży wybór smarów do nart. Gwarantujemy wsparcie w wyborze odpowiedniego sprzętu.

Zobacz też inne województwa w których działamy

Znajdujesz się aktualnie w: