Województwo podkarpackie

Województwo podkarpackie

Profesjonalne i tanie narty MCKSport

Znajdziesz nas między innymi w: Nie ma tu Twojego miasta? Skontaktuj się z nami - na pewno Ci pomożemy!

Podkarpackie to najdalej wysunięte na południe województwo w Polsce. Wyróżnia się przepiękną przyrodą z górskimi krajobrazami. Województwo podkarpackie to jeden z najchętniej odwiedzanych regionów turystycznych w naszym kraju. Bieszczady i Beskidy mają swoich wielbicieli od wielu pokoleń. Co warto zobaczyć w tym województwie? Na pewno Połoninę Wetlińską. Najlepiej wybrać się tam jesienią lub zimą, ponieważ na szczycie zachodzi wtedy zjawisko inwersji. Polega ono na tym, że widoczność zwiększa się nawet do…200 km. Z ,,Chatki Puchatka”, która jest na szczycie Połoniny, można zobaczyć Tatry. Do tego miejsca prowadzi kilka szlaków. Najłatwiejszy z nich to żółty. Zaczyna się na przełęczy Wyżnej. Przejście szlaku trwa około godziny. Kolejną górską atrakcją jest Połonina Caryńska. Szlak zaczyna się w Ustrzykach Górnych, biegnie przez Przełęcz Wyżniańską i prowadzi na szczyt Połoniny. Jest to jedna z najpiękniejszych tras w Bieszczadach. Chociaż nie jest długa, to nie polecamy jej nikomu, kto ma słabą kondycję. Ze szczytu Połoniny Caryńskiej można zobaczyć Tarnicę oraz masyw Wielkiej i Małej Rawki.

Gdzie pojechać na narty w województwie podkarpackim?

W tym regionie naprawdę jest z czego wybierać. Pierwszym miejscem na naszej liście jest Arłamów. Ten ośrodek narciarski mieści się w dawnej siedzibie PRL-owskich notabli. Są tutaj dwa wyciągi orczykowe o długości 400 oraz 500 metrów. Poniżej hotelu na szczycie wzgórza są trzy trasy o zróżnicowanym poziomie trudności. Stoki są regularnie naśnieżane i bardzo dobrze oświetlone po zmroku. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca również dla osób, które mają narty biegowe.

Następny warty polecenia stok narciarski to Babica. Działają tutaj dwa wyciągi. Jeden o długości 400 metrów, a drugi trochę krótszy. Pierwszy wyciąg jest w stanie przewieźć 600 osób w ciągu godziny. Drugi jest przeznaczony dla osób, które kupiły sobie pierwsze narty zjazdowe i jeszcze nie czują się zbyt pewnie na stoku. W Babicy są również dwie proste trasy o długości 650 metrów. To miejsce spodoba się wszystkim, którzy dopiero uczą się jeździć na nartach.

Profesjonalny sklep dla narciarzy

W naszej ofercie posiadamy wszystko, co może się przydać zarówno początkującym, jak i zawodowym narciarzom. Mamy między innymi bardzo duży wybór nart, kasków i kurtek narciarskich. Oferowany przez nas sprzęt jest nowy, pochodzi od producenta i jest objęty 24- miesięczną gwarancją. Zapewniamy pomoc przy wyborze odpowiednich akcesoriów narciarskich. Gwarantujemy szybką i bezpieczną wysyłkę.

Zobacz też inne województwa w których działamy

Znajdujesz się aktualnie w: