Województwo lubelskie

Województwo lubelskie

MCKSport sklep z goglami i kaskami smith

Znajdziesz nas między innymi w: Nie ma tu Twojego miasta? Skontaktuj się z nami - na pewno Ci pomożemy!

Chociaż Lubelszczyzna jest coraz chętniej odwiedzana przez turystów, to nadal nie można powiedzieć, że jest to zatłoczony region naszego kraju. Charakteryzuje się wspaniałą przyrodą, puszczami, jeziorami, moczarami i zwierzyną. Jest tutaj wiele synagog, mykw i kirkutów, ale nie są to jedynie atrakcje na tym terenie. Co jeszcze warto zobaczyć? Nie da się tutaj pominąć Zamościa, który jest „perłą renesansu” oraz „Padwą Północy”.
Miasto jest otoczone przez renesansowe fortyfikacje bastionowe. Dominują w nim renesansowe kamienice. Natomiast katedra jest jednym z największych osiągnięć architektury tego okresu. Kolejnym wartym zobaczenia miejscem w województwie lubelskim jest Kozłówka, położona niedaleko Lubartowa. Jest to jedno z najbardziej popularnych w Polsce muzeów wnętrz pałacowych. Można w nim zwiedzić również powozownię z kolekcją pojazdów konnych i teatralnię. Przy pałacu znajduje się ogród włoski, który sąsiaduje z parkiem krajobrazowym w stylu angielskim (z bażantarnią). W muzeum jest też Galeria Sztuki Socrealizmu, w której znajduje się kolekcja ponad 1600 rzeźb, obrazów, rysunków, plakatów z lat 50. XX.

Stoki narciarskie na Lubelszczyźnie

Województwo lubelskiej jest doskonałym miejscem dla miłośników sportów zimowych, a w szczególności nart. Odnajdą się tutaj zarówno osoby, które jeżdżą na nartach zjazdowych, jak i nartach biegowych. Na stokach w województwie lubelskim będą bardzo dobrze się czuli, zarówno doświadczeni narciarze, jak i osoby początkujące. Stoki są wyśmienicie przygotowane. Można również wypożyczyć sprzęt narciarski. Województwo lubelskie jest wschodnią stolicą narciarstwa biegowego.
Jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w tym regionie jest Siwa Dolina. Leży na obrzeżach Tomaszowa Lubelskiego. Znajduje się tutaj parę tras o różnym stopniu trudności. Wszystkie są odpowiednio ośnieżane oraz oznaczone. Co roku organizowane są tutaj zawody dla profesjonalnych narciarzy, ale osoby indywidualne, również się tutaj odnajdą. Na trasach, dzięki oznaczeniom nie da się zgubić. Jedna z nich została już nawet oświetlona.

Profesjonalny sklep narciarski

Od 10 lat zajmujemy się sprzedażą nart oraz innych akcesoriów dla narciarzy. W naszej ofercie mamy między innymi specjalne buty narciarskie, na przykład firmy Fischer damskie i męskie. Mamy odzież narciarską i akcesoria, które gwarantują wygodę i ciepło, podczas jazdy na nartach. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą i gwarantujemy najniższe ceny. Towar wysyłamy w ciągu 24 godzin od otrzymania wpłaty. Udzielamy 24 miesięcy gwarancji na nasz sprzęt.

Zamość

Zamość

Zobacz też inne województwa w których działamy

Znajdujesz się aktualnie w: