Województwo lubuskie

Województwo lubuskie

MCKSport sklep z rakietami do tenisa

Znajdziesz nas między innymi w: Nie ma tu Twojego miasta? Skontaktuj się z nami - na pewno Ci pomożemy!

Województwo lubuskie składa się z 12 powiatów i 2 miast na prawach powiatu. Jego nazwa wzięła się od miejscowości Lubin. Województwo lubuskie jest jednym z najciekawszych regionów w Polsce. Prawie połowa jego powierzchni to lasy i jeziora. Województwo lubuskie nazywane jest „krainą pięciuset jezior”. Znajdują się w nim 2 parki narodowe, 8 parków krajobrazowych oraz 64 rezerwaty przyrody. Jedną z ciekawszych atrakcji jest Szlak Kościołów Drewnianych Regionu Kozła. Szlak łącznie ma aż 23 kilometry. Znajdują się na nim kościoły w Chlastawie, Klępsku oraz Kosieczynie. Najstarszy z wymienionych jest gotycko-renesansowy kościół w Klępsku. Został wzniesiony w latach 1367-1377. Natomiast kościół w Chlastawie, razem z dzwonnicą i dawnym cmentarzem tworzy niesamowity zabytek sakralny. Kościół w Kosieczynie jest jedną z najstarszych drewnianych budowli w Polsce. W tym województwie warto również zwiedzić Geopark Łuk Mużakowa. Jest położony na terenie dawnej kopalni odkrywkowej. Geopark zapewnia przepiękne krajobrazy i jest wymarzonym miejscem dla każdego fotografa.

Gdzie można pójść pograć w tenisa w województwie lubuskim?

Pierwsze miejsce to Akademia Tenisa V-szlem w Przytoku, na ul. Słonecznej. Ośrodek jest otwarty od poniedziałku do soboty, w godzinach od 9:00 do 22:00, w niedziele od 10:00 do 21:00. Można się tutaj zapisać na półkolonie tenisowo-kulinarne, tenisowo-golfowe, do ligi tenisowe, na treningi zawodnicze, do szkółki dla dzieci i dla dorosłych, na tenis plażowy, turnieje amatorskie i zawodowe. Ośrodek jest zlokalizowany w odległości 10 kilometrów od Zielonej Góry. Dzięki temu, że jest położony w lesistym terenie, jest jednym z najciekawszych obiektów w Polsce. Drugim miejscem, gdzie można zapisać się na tenis w województwie lubuskim, jest Szkoła Tenisa Roberta Godlewskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Jest czynna od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7:00 do 23:00. Znajduje się tutaj sześć kortów krytych i pięć otwartych. Szkoła zajmuje się między innymi organizowaniem eventów oraz turniejów. Ośrodek jest prowadzony przez byłego zawodnika ATP i wielokrotnego Mistrza Polski Roberta Godlewskiego.

Gdzie można kupić odpowiedni sprzęt do tenisa?

W naszym sklepie internetowym kupisz profesjonalne rakiety oraz akcesoria tenisowe. Posiadamy również odzież i obuwie, takich firm, jak na przykład Head. Tej marki mamy też buty narciarskie oraz narty zjazdowe. Gwarantujemy szybką wysyłkę i pomoc w wyborze odpowiednich akcesoriów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zobacz też inne województwa w których działamy

Znajdujesz się aktualnie w: