Województwo podlaskie

Województwo podlaskie

MCKSport sklep z tanimi nartami

Znajdziesz nas między innymi w: Nie ma tu Twojego miasta? Skontaktuj się z nami - na pewno Ci pomożemy!

Województwo podlaskie położone jest w północno-wschodniej części kraju, w geograficznym środku Europy. Najważniejsza rzeka to Narew, a miasto Białystok. Województwo podlaskie jest doskonałym regionem do podróżowania rowerem. Jeżeli w najbliższym czasie planujesz wycieczkę jednośladem, to pewnie zainteresują Cię trasy rowerowe na Podlasiu. W Białymstoku znajduje się coraz więcej tras rowerowych. Jednak na dłuższą wycieczkę, trzeba opuścić miasto. Pierwszym polecanym przez nas szlakiem rowerowym jest trasa prowadząca do Ptasiej Osady. Jest to propozycja dla wytrwałych, bo przejechanie jej zajmie ponad trzy godziny. Jej łączna długość to 69 km. Z Białegostoku należy kierować się na miejscowość Stanisławowo, następnie Wojszki i stamtąd dojechać do Ptasiej Osady w Ploskach. Proponujemy powrót przez Juchnowiec Kościelny. Zaletą tej trasy jest niewielki ruch samochodowy. Można się wybrać tą trasą z całą rodziną, ponieważ nie ma zbyt wielu górek. Natomiast w Ptasiej Osadzie znajduje się ośrodek letniskowy, więc można się tutaj nawet zatrzymać na noc, jeżeli będą wolne miejsca.
Następna trasa prowadzi do Iwanówki. Jest o wiele krótsza od poprzedniej. Z Białegostoku prowadzi przez Księżyno do Pomigaczy. Później obok Juraszek do Iwanówki. Najlepszy powrót jest przez Niewodnicę Kościelną.

Gdzie wybrać się na narty w województwie podlaskim?

Na Podlasiu jest kilka doskonałym miejsc przystosowanych dla miłośników zimowego szaleństwa. Pierwszym wartym uwagi miejscem jest plaża w Dojlidach przy ul. Plażowej w Białymstoku. Jest to miejsce dla osób, które preferują klasyczny styl jazdy na nartach. Znajduje się tutaj również wypożyczalnia sprzętu czynna każdego dnia w godzinach od 9:00 do 18:00. Wstęp na teren ośrodka jest darmowy. Wypożyczenie kompletu składającego się z nart biegowych, butów narciarskich oraz kijków to 9 zł za godzinę przy zakupie normalnego biletu. W przypadku biletu ulgowego jest to koszt 6 zł za godzinę. Następnym wartym uwagi miejscem jest Stacja Narciarska Rybno. Stacja jest zlokalizowana 10 km od Łomży i 65 km od Białegostoku. Obecnie składa się ona z czterech wyciągów. Jeden przejazd to koszt od złotówki do trzech złotych. Za wypożyczenie kompletu sprzętu dorośli muszą zapłacić 15 zł za godzinę, a dzieci- 9,50 zł. Trasy są odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i osób zaawansowanych.

Sklep dla wielbicieli sportów

Jeżeli lubisz aktywny wypoczynek, to z pewnością zainteresuje Cię oferta naszego sklepu. Mamy rowery i akcesoria do nich, sprzęt narciarski, rakiety tenisowe, torby sportowe. Chętnie pomożemy Ci wybrać coś odpowiedniego dla Ciebie.

Zobacz też inne województwa w których działamy

Znajdujesz się aktualnie w: