Łask

Okolice Łasku są bardzo atrakcyjne dla osób, które kochają przyrodę i aktywny wypoczynek. Znajduje się tutaj również wiele interesujących zabytków. Na każdym szlaku turystycznym można spotkać inne atrakcje i wyzwania. Niektóre z nich można przemierzać konno, pieszo, rowerem, a inne kajakiem. Każdy znajdzie tutaj odpowiednią trasę dla siebie. Szczególnie interesujący jest zielony szlak biegnący z Łasku do Pabianic. Liczy on 26 km. Jest przeznaczony dla turystów pieszych i dla rowerzystów. Prowadzi malowniczą Doliną Grabi, na której są liczne łąki, lasy oraz torfowiska. Na trasie można spotkać zabytki budownictwa wiejskiego i architektury rezydencjonalnej oraz sakralnej. Najciekawsze zabytki Łasku i Pabianic to: dwór w Ostrowie i dwa młyny w osadzie Talar. Dokładniej mówiąc, ten szlak przebiega przez następujące miejscowości: Łask – Ostrów – Talar – Róża – Mogilno – Terenin. Pozostałe nasze propozycje to: Szlak młynów nad Grabią (kolor żółty), Szlak okolic Łodzi (kolor czerwony), Szlak „Osady Braci Czeskich” (kolor niebieski), Szlak kajakowy nad Grabią.

Centrum Sportu i Rekreacji w Łasku

Jedną z atrakcji tego miejsca jest kryta pływalnia. Jest złożona z 6-cio torowego basenu o długości 25 m i szerokości 12,5 m. Basen został wyposażony w nowoczesny system uzdatniania wody oraz jest odpowiednio oświetlony. Organizowane są tutaj zawody pływackie o zasięgu lokalnym, wojewódzkimi oraz ogólnopolskim.

MCK Sport – sklep dla narciarzy

Buty narciarskie to coś czego szukasz? Dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz produkty najlepszych marek w najlepszych cenach.

MCK Sport oferuje doskonałej jakości sprzęt sportowy dla narciarzy. Jego atutem jest też znajdujący się na stronie blog, z którego dowiesz się na przykład jak dobrać rozmiar butów narciarskich.

Jak dobrać buty narciarskie?

Buty narciarskie stanowią najważniejszy element w doborze sprzętu narciarskiego. Wbrew temu co mogłoby się wydawać, buty są ważniejsze od nart. Źle dobrane nie pozwolą nam wykorzystać potencjału nowych nart. Właściwie dobrane buty narciarskie zapewniają komfort przez cały dzień na stoku, przy jednoczesnym dobrym, wręcz idealnym dopasowaniu do stopy.

Właściwy dobór butów powinien być wypadkową kilku parametrów i cech. Na co warto zwrócić uwagę? Podpowiadamy jak dobrać buty narciarskie.

Nie ma nas w Twoim mieście?

Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego MCK Sport.

Znajdujesz się aktualnie w: