Radomsko

W Radomsku jest kilka wartych uwagi szlaków turystycznych. Pierwszy z nich biegnie przez następujące punkty: Mrowina – Bukowa Góra – Biały Brzeg. Ma długość 11 km. Zaczyna się od dawnej stanicy Związku Harcerstwa Polskiego w Mrowinie. Prowadzi przez Dobromierz, rezerwaty „Murawy Dobromierskie” i „Bukową Górę”, doliną Strugi. Kończy się w Białym Brzegu. To również jest stanica Związku Harcerstwa Polskiego. Szlak oznaczony jest kolorem czarnym. Kolejna nasza propozycja to czerwony Szlak Przedborskiego Parku Krajobrazowego o długości 37,5 km. Szlak rozpoczyna się na Majowej Górze. Na trasie warto zwiedzić następujące interesujące miejsca: Przedbórz, park miejski i stare miasto do Wierzchlasu, rezerwat „Piskorzeniec”, Górę Krzemycza, rezerwat „Murawy Dobromierskie”, Góry Mokre, Góry Suche, Górę Kozłową, rezerwat „Murawy dobromierskie”, „Bukową Górę”. Całe zwiedzanie zajmie Ci około dwóch dni, więc zarezerwuj sobie więcej czasu. A może przypadnie Ci do gustu niebieski Szlak królewskich łowów Kazimierza Wielkiego o długości 44 km. Nazwa szlaku jest związana z tragicznym polowaniem króla w Żeleźnicy, które zakończyło się dla niego śmiercią. Trasa zaczyna się na przystanku PKS w Górach Mokrych, a kończy w Kluczewsku.

Tenis ziemny w Radomsku

W Radomsku korty tenisowe znajdują się przy ul. Leszka Czarnego 22. W okresie wiosenno – letnim prowadzone są zajęcia dla dzieci i młodzieży. Na jesieni i w zimie lekcje są organizowane na hali sportowej, w szkołach podstawowych i gimnazjalnych.

MCK Sport – sklep dla osób lubiących sport

Bielizna termoaktywna to coś czego szukasz? Dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz produkty najlepszych marek w najlepszych cenach. Można tutaj znaleźć na przykład wysokiej jakości odzież termoaktywną.

Bielizna termoaktywna – Fischer, Head, Loeffler, UYN

Bielizna termoaktywna narciarska – odzież termiczna marki Fischer, Head, Loeffler, UYN to najlepsza jakość wykonania i doskonałe parametry wodoodporności i przepuszczalności. Wybierz coś dla siebie spośród wielu modeli renomowanych producentów sprzętu narciarskiego. W naszej kolekcji bielizna damska, męska, dziecięca (juniorska), która zapewni ci idealny komfort podczas pełnego wrażeń dnia na stoku narciarskim.

Mocne materiały i staranne wykończenia gwarantują bardzo wysoką trwałość, a bezszwowe łączenia zapewniają najwyższy komfort podczas dużej aktywności. Odzież posiada miły w dotyku materiał, który chroni przed utratą ciepła. Nowoczesne systemy wentylacji pozwalają skórze oddychać i gwarantują pełen komfort termiczny nawet podczas całego dnia spędzonego na nartach.

Oferowana pierwsza warstwa doskonale sprawdzi się nie tylko wśród fanów nart lub deski, ale także podczas rowerowych wypraw w chłodniejsze dni, wędrówek po górskich szlakach, biwaków, biegania i uprawiania innych sportów.

Bogaty wybór fasonów, kolorów i wykończeń – dobierz kurtkę narciarską, która w mistrzowski sposób łączy modne wzornictwo z rozwiązaniami dedykowanymi dla aktywnych fanów sportów i ciesz się zimą.

Nie ma nas w Twoim mieście?

Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego MCK Sport.

Znajdujesz się aktualnie w: