Piotrków Trybunalski

W Piotrkowie Trybunalskim zaczynają się trzy szlaki: niebieski, zielony, żółty. Blisko miasta prowadzi również szlak czerwony. Wędrówki tymi szlakami umożliwiają poznanie historii, zabytków przeszłości, wspaniałej przyrody i ogólnie tego regionu. Szlak niebieski, czyli szlak rzeki Pilicy, prowadzi z Piotrkowa Trybunalskiego przez Barkowice – Bronisławów – Smardzewice – Sulejów – Szarbsko – Przedbórz do Krzętowa. Jest to jeden z najpiękniejszych szlaków nizinnych w Polsce. Następny na liście jest szlak czerwony. Inaczej szlak partyzancki im. Hubala. Zaczyna się w Radomsku. Biegnie przez: Przedbórz – Bąkową Górę – Majkowice – Trzy Morgi – Sulejów – Piotrków – Meszcze – Polichno – Golesze – Tomaszów Mazowiecki – Spałę – Inowłódz – Anielin – Poświętne. Warto jeszcze wspomnieć o zielonym szlaku rekreacyjnym. Prowadzi przez: Piotrków Trybunalski – Uszczyn – Koło- Polichno – Proszenie – Michałów – Jarosty. Ma łączną długość 22 km. Jest jeszcze szlak żółty, czyli szlak biegnący po mieście i przedmieściach o długości 15 km.

TUKS Kozica w Piotrkowie Trybunalskim

W tym klubie organizowane są treningi i nauka gry w tenisa oraz w mini tenisa. Mogą w nich brać udział dzieci, młodzież i dorośli. Treningi odbywają się na kortach i hali tenisowej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Belzackiej 108/110. Są prowadzone przez doświadczonego i licencjonowanego trenera. Eksperta szkolenia podstawowego i wyczynowego PZT/ITF.

MCK Sport – sklep dla tenisistów

Torby tenisowe to coś czego szukasz? Dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz produkty najlepszych marek w najlepszych cenach. Można tutaj znaleźć naprawdę niezwykle wysokiej jakości sprzęt tenisowy.

Torby tenisowe Head

Torby tenisowe, w ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wybrane najlepsze produkty z kolekcji Djockovic, Radical, Tour Team, Core. MCK Sport jest oficjalnym sklepem Head w Polsce. Kupując u nas masz pewność, że produkt jest oryginalny, pochodzi od producenta i jest objęty gwarancją!

Head jest znaną na świecie marką tenisową. Zapewnia wysokiej jakości produkty, które używane są przez najlepszy tenisistów na świecie. Firma słynie nie tylko ze świetnych rakiet, piłek, ale również toreb tenisowych. Zaprojektowane w różnych wielkościach i kolorach dostępne są na 3, 6, 8, 9 i 12 rakiet tenisowych.

Większe torby tenisowe na 9 i 12 rakiet wyposażone są w dwa pasy, które pozwalają na noszenie torby na plecach. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla tych, którzy dojeżdżają na kort na rowerze.

Nie ma nas w Twoim mieście?

Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego MCK Sport.

Znajdujesz się aktualnie w: