Skierniewice

Jeżeli jesteś osobą, która lubi aktywność fizyczną, to warto wybrać się do Skierniewic. W okolicy znajduje się kilka naprawdę ciekawych szlaków rowerowych oraz pieszych. Na przykład niebieska trasa „Ptaki okolicy Skierniewic” o długości 44,2 km. Biegnie ona przez następujące miejscowości i punkty: Skierniewice – Zalew „Zadębie” – Strobów – Balcerów – Halinów – Las Zwierzyniecki – Sierakowice – Chyleniec – rezerwat „Polana Siwica” – Droga Łowicka – Skierniewice. Kolejna nasza propozycja to pieszy szlak Boguszyce- Łowicz. Prowadzi przez: Boguszyce – Rawa Mazowiecka – Przewodowice – Nowy Dwór – Suliszew – Wycześniak – Stary Karolinów – Budy Grabskie – „Droga Łowicka” – rezerwat „Polana Siwica” – Nieborów – Łowicz. Jest oznaczony żółtym kolorem i na długość około 70 km. Polecamy też szlak „Starych Dworków”. Ma zielony kolor i długość 63 km. Przebiega przez: Skierniewice – Las Pamięcki – Trzcianna – Stara Rawa – Doleck – Dzwonkowice – Psary – Lisna – „Sowia Góra” – Chełmce – Paplin – „Las Jeruzalski” – Pękoszew – Wola Pękoszewska – Wycześniak – Bartniki – Skierniewice. Jeżeli chodzi o szlaki piesze, to polecamy jeszcze szlak Kurzeszyn – Puszcza Mariańska. Biegnie przez: Kurzeszyn (PKS) – Stara Rawa – Doleck – Patoki – Wycześniak – Puszczę Mariańską.

Narciarstwo biegowe w okolicach Skierniewic

Dobrym pomysłem jest udać się na wędrówkę po Puszczy Bolimowskiej. Najpopularniejsza trasa biegnie przez teren Bolimowskiego Parku Krajobrazowego.

MCK Sport – sklep dla narciarzy

Kurtki narciarskie damskie to coś czego szukasz? Dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz produkty najlepszych marek w najlepszych cenach.

Kurtki narciarskie damskie

Kurtki narciarskie damskie to podstawowy element wyposażenia na stok. Nawet najlepsze narty nie będą wystarczające, jeżeli podczas jazdy będziemy czuli dyskomfort z powodu mrozu lub gorąca. Odzież sportowa oferowanych przez nas marek jest wykonana z profesjonalnych, nowoczesnych materiałów. Wszystkie kurtki w MCK Sport mają wysokie parametry wodoodporności i oddychalności.

Nowoczesna technologia i design kurtek narciarskich damskich

Damskie kurtki narciarskie Fischer i Head łączą w sobie kilka cech. Wykonane są z najlepszych materiały oraz są świetnie skrojone. Wykorzystano w nich wysokiej jakości wykończenie, które sprawia, że kurtki są odporne na otarcia i zadrapania.

Dla Fischer i Head oprócz nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań liczy się także design. Kurtki są zaprojektowane z dbałością o najmniejsze detale. Niektóre modele nawiązują stylistyką do kultowych modeli z lat 80. Wszystkie modele wpisują się w światowe trendy w odzieży sportowej. W tych kurtkach nie pozostaniecie na stoku niezauważeni!

Nie ma nas w Twoim mieście?

Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego MCK Sport.

Znajdujesz się aktualnie w: