Zgierz

W Zgierzu zaczynają się i kończą dwa szlaki przeznaczone do uprawiania turystyki pieszej. Pierwszy z nich jest oznaczony kolorem niebieskim. Biegnie ze Zgierza do Lućmierza. Ma długość 16 km, więc każdy powinien sobie poradzić z jego przejściem. Jest to „Szlak Pamięci Ofiar Hitlerowskiego Ludobójstwa” . Natomiast drugi to zielony szlak, który prowadzi ze Zgierza do Rezerwatu ,,Ciosny”. Ma długość około 9 km. Bardzo interesujący jest również czerwony ,,Szlak Okolic Łodzi”. Ma on znaczną długość około 35 km, więc został podzielony na trzy krótsze odcinki: Aleksandrów Ł. – Lućmierz, Lućmierz – Szczawin, Smardzew – Łódź. W okolicach Zgierza są też szlaki: Szlak Czterech Kultur, Historyczny Zgierz, Zgierskich Tkaczy, Ekotrasa „Miasto Stuleci”. Polecamy też trasy rowerowe w Zgierzu. Biegną one wokół miasta, ponieważ na jego terenie nie ma dróg dla rowerzystów. Natomiast proponujemy następujące trasy na wycieczki rowerowe: Agroturystyczny szlak rowerowy (35 km), Krogulec (4 km), Lućmierz – Biała, Zgierz – Grotniki, Zgierz – Rezerwat „Ciosny”, Zgierz – Rezerwat „Wiączyń”, Zgierz – Szczawin.

Korty tenisowe w Zgierzu

W Zgierzu znajdują się trzy korty tenisowe. Pierwszy z nich jest na ulicy Sosnowej 1. Zarządza nim Stacja Nowa Gdynia. Drugi mieści się na ulicy Leśmiana 1. Jego właścicielem jest Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” w Zgierzu. Ostatniej miejsce dla tenisistów w tym mieście znajduje się na ulicy A. Struga 6a – wejście jest od ulicy Konstantynowskiej (VOLLEY).

MCK Sport– doskonałe miejsce dla narciarzy

Narty Fischer RC ONE to coś czego szukasz? Dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz produkty najlepszych marek w najlepszych cenach. To sklep internetowy, w którym można z powodzeniem kupić na przykład narty Fischer RC ONE 72, które mają bardzo dobre opinie wśród użytkowników.

Opinie o nartach Fischer RC ONE

Jesteśmy zachwyceni – jeśli można tak powiedzieć to narty są łatwe – ale w dobrym tego słowa znaczeniu. Zaskakująca jest szybkość reakcji i zwrotność nart. Z reguły oferowane narty mają cechy wzajemnie wykluczające się (np. szybkie i nie wybaczające błędów) i tylko pojedyncze modele wyróżniają się na tle innych. Fischer RC ONE ma to coś!

Grupa nart Fischer RC ONE  jest niezwykle wszechstronna, narty sprawdziły się w skrajnie różnych warunkach. Nasz zespół miał okazję dokładnie przetestować wszystkie modele. Narty bardzo chwaliły również Panie!

Podsumowując grupą RC ONE Fischer przenosi nas w nową epokę! Sprzęt jest dużo bardziej wszechstronny, co jest niezwykle ważne przy jeździe cały dzień w różnych warunkach. Do tego sprzęt jest szybki i łatwy w prowadzeniu, wykorzystując najlepsze technologie otrzymujemy nowoczesne narty, które pomagają narciarzowi na stoku. Bez wątpienia jest to kierunek, który inny producenci nart będą chcieli naśladować.

Nie ma nas w Twoim mieście?

Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego MCK Sport.

Znajdujesz się aktualnie w: