Rawa Mazowiecka

Przez Rawę Mazowiecką biegnie Szlak Ziemi Rawskiej. Jego łączna długość to 250 km. Jest oznakowany kolorem niebieskim. Składa się z dwóch odcinków: Szlaku Ziemi Rawskiej o długości 140 km i Rawskiej Ósemki o długości 106 km. W Wiączyniu Dolnym jest jeden z największych w województwie łódzkim cmentarz wojenny z 1914 roku. Został ufundowany przez rodzinę fabrykanta Karola Scheiblera. W Nagawkach blisko Dmosina działa „Żywy skansen”. Jego zadaniem jest nie tylko ratowanie zachowanych chat, dworków i kościołów, ale także wykorzystanie ich jako szkoły ginących zawodów, ośrodków folklorystycznych. Na Szlaku Ziemi Rawskiej znajdują się też Dinopark i Kraina Świętego Mikołaja w Kołacinku. To ogromna atrakcja dla wszystkich dzieci. W Tworzyjankach warto zobaczyć willę pod nr 12 oraz park willowy z początku XX w. Natomiast okolice Koluszek, Brzezin i Rogowa są częścią „Muzeum w Przestrzeni”, które obejmuje pobojowiska z okresu I wojny światowej. Na szlaku warto również zwiedzić Gałkówek oraz las rozciągający się między Justynowem, Borową i Zieloną Górą. Wspaniałe widoki gwarantowane!

Ośrodek Sportu i Rekreacji im. Haliny Konopackiej w Rawie Mazowieckiej

Znajduje się w nim między innymi Hala Sportowa „TATAR” z szatnią, siłownią oraz sauną. To nie wszystko w skład tej hali sportowej wchodzą również: dwa korty tenisowe o nawierzchni ceglanej, dwa boiska do plażowej piłki siatkowej, dwa wielofunkcyjne boiska zewnętrzne o nawierzchniach: betonowej i gruntowej, scena koncertowa oraz bór sosnowy o powierzchni ponad 6 ha.

MCK Sport – sklep sportowy

Kask Smith to coś czego szukasz? Dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz produkty najlepszych marek w najlepszych cenach. To doskonałe miejsce do zakupu na przykład kasku Smith oraz innych akcesoriów sportowych.

Kask SMITH

Kaski SMITH to produkty klasy premium amerykańskiego producenta. Najwyższej klasy wykończenie, świetne dopasowanie i bardzo zaawansowane technologicznie rozwiązania to podstawowe cechy kasków SMITH’a. Każdy produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa.

Polecamy szeroki wybór modeli damskich, męskich i dziecięcych w wielu rozmiarach, wzorach oraz kolorach. Ich wspólną cechą są najwyższej jakości wykończenia zapewniające komfort i bezpieczeństwo na stoku lub trasie. Wygodny system regulacji sprawia, że kask nie zmieni pozycji nawet podczas intensywnej jazdy, a zaawansowane systemy wentylacji zagwarantują komfort termiczny niezależnie od pogody.

Dostępne kaski Smith posiadają prostą regulację zapewniającą odpowiednie dopasowanie do głowy. Wpływa to bezpośrednio na bezpieczeństwo użytkownika. Warto zaznaczyć, że każdy kask posiada wszystkie niezbędne w UE atesty i spełnia normy bezpieczeństwa.

Wieloletnie doświadczenie producenta sprawia, że każdy kask Smith jest świetnie dopasowany, bardzo lekki i posiada oryginalny design. Kupując u nas masz pewność, że produkt jest oryginalny i objęty gwarancję – MCK Sport jest oficjalnym sklepem SMITH w Polsce!

Nie ma nas w Twoim mieście?

Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego MCK Sport.

Znajdujesz się aktualnie w: