Tomaszów Mazowiecki

W Tomaszowie Mazowieckim jest między innymi szlak zielony o długości 57 km. Większa część tej trasy biegnie przez teren Spalskiego Parku Krajobrazowego. Szlak zaczyna się w Tomaszowie Mazowieckim a kończy w Luboczy. Polecamy również szlak czerwony o długości 268 km. Oczywiście tę wędrówkę można podzielić na kilka etapów, ale przejść tylko jego część. Nazywany jest szlakiem partyzanckim. Na pocieszenie dodam, że na terenie powiatu tomaszowskiego, liczy on tylko 33 km. Szlak jest poświęcony pamięci partyzantów i żołnierzy polskim. Zaczyna się w Szydłowcu, a kończy w Radomsku. Na tej trasie warto zobaczyć rezerwat przyrody ,,Niebieskie Źródła” oraz Skansen Rzeki Pilicy. W Tomaszowie Mazowieckim znajduje się również Szlak niebieski im. Prezydenta Profesora Ignacego Mościckiego. Jego długość to niewiele ponad 21 km. Dzięki niemu można poznać walory przyrodnicze Puszczy Nadpilickiej. Zaczyna się w Spale, a kończy w Tomaszowie. biegnie wśród lasów i łąk Puszczy Spalskiej. Można tutaj zobaczyć też kompleks bunkrów z czasów II wojny światowej. Ciekawym miejscem na tej trasie jest też kopalnia piasków szklarskich „Biała Góra”.

Aktywne spędzanie czasu w Tomaszowie Mazowieckim

Dostępnych jest tutaj wiele obiektów sportowych i rekreacyjnych. Warto wśród nich wymienić: ośrodek jazdy konnej, kort tenisowy, boiska do: koszykówki, siatkówki, piłki plażowej, kąpielisko nad Pilicą i plac zabaw.

MCK Sport – sklep internetowy

To wyjątkowe miejsce w sieci, w którym możesz znaleźć doskonały sprzęt narciarski, na przykład marki Fischer. Więcej informacji znajdziesz na stronie fischersports.com.

Buty narciarskie Fischer to coś czego szukasz? Dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz produkty najlepszych marek w najlepszych cenach.

Buty narciarskie Fischer – męskie, damskie i juniorskie

W naszej ofercie znajdziesz buty Fischer Cruzar, Fischer RC PRO, Fischer My Turn, Fischer Podium, Fischer Curv, Fischer RC4, Fischer My Style, Fischer Hybrid. Najlepsze buty narciarskie w super cenach. W obuwiu narciarskim Fischer zastosowano zaawansowaną technologię Termoshape i Vacuum.

Profesjonalne buty narciarskie różnią się funkcjonalnością. Umożliwi Ci to dobranie obuwia, które będzie idealnie odpowiadać Twojemu stylowi i umiejętnościom jazdy.

Zaawansowanym narciarzom polecam modele z wysokim fleksem i klamrami. Stanowi to mocniejszą ochronę podatnego na urazy stawu skokowego. Umożliwia także regulację stopnia ucisku i przylegania buta do stopy. Fischer wykorzystuje w swoich produktach wiele zaawansowanych technologii, które wspomagają zdolności narciarza lub zwiększają jego komfort w ciągu długiego dnia na stoku. Warto zwrócić uwagę na buty, które zmniejszają wysiłek podczas jazdy, ułatwiają utrzymanie kontroli nad nartami w czasie wchodzenia w skręty i ilość energii przekazywanej na narty.

Do jazdy typowo rekreacyjnej, doskonale sprawdzą się bardziej miękkie modele butów narciarskich. Ważne, aby były dobrze wyprofilowane i chroniły stopę przed uciskami. Wnętrze wykończone miękkimi materiałami zapewni optymalną temperaturę i najwyższy komfort noszenia.

Nie ma nas w Twoim mieście?

Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego MCK Sport.

Znajdujesz się aktualnie w: