Łódź

W tym mieście znajduje się Łódzki Szlak Konny. Przejażdżka nim to nie tylko możliwość odpoczynku na łonie natury, ale również przeżycia niezapomnianych chwil. Możesz zwiedzić liczna atrakcje turystyczne, podróżując na końskim grzbiecie. Czy to nie jest fajna opcja? Możesz zabrać ze sobą rodzinę, przyjaciół i wspólnie poznawać te tereny. Łódzki Szlak Konny pozwala na poznanie lokalnej historii i kultury. Jako ciekawostkę warto podkreślić to, że jest to najdłuższy szlak konny w Europie. Łódzki Szlak Konny liczy ponad 2000 km. Początkowo planowano, że będzie miał on długość 1817 km. Był podzielony na dwie pętle: zewnętrzną – 45 odcinków o łącznej długości 1461 km, oraz wewnętrzną – 12 odcinków o łącznej długości 356 km. Jednak z inicjatywy lokalnych ośrodków jazdy konnej powstały nowe trasy. Szlak cały czas się rozrasta. Szlak jest doskonale przygotowany pod względem infrastruktury. Dlatego spokojnie przejadą po nim zarówno osoby zaawansowane, jak i początkujące. Miejsce dla siebie znajdą na nim również amatorzy innych dyscyplin sportowych m.in. turystyki rowerowej, pieszej, wodnej.

Stok Narciarski Ośrodka Sportu i Rekreacji „Góra Kamieńsk”

Kompleks narciarski „Góra Kamieńsk” to najdłuższy stok narciarski w centralnej Polsce. Powstał z inicjatywy KWB Bełchatów. Znajduje się tutaj komfortowa kolejka, firmy Doppelmayer, z ruchomym chodnikiem i dużą przepustowością (około 2000 os./h). Stok jest oświetlony, a trasy są naśnieżane.

Sklep narciarski MCK Sport

Pokrowce na narty i kije narciarskie to coś czego szukasz? Dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz produkty najlepszych marek w najlepszych cenach.

Pokrowce na narty

Pokrowce na narty idealnie zabezpieczą sprzęt oraz akcesoria przed zniszczeniem i obiciami w transporcie. Staranne wykończenia, stylowe materiały i bogata kolorystyka sprawi, że staną się dopełnieniem wizerunku na stoku oraz w podróży.

Sklep MCK Sport oferuje szeroki wybór pokrowców na narty wykonanych z mocnych, trwałych i nieprzemakalnych materiałów, wyposażonych w mocne suwaki, które nie zepsują się nawet pod wpływem niekorzystnych warunków zewnętrznych.

Pokrowce doskonale zabezpieczą sprzęt w transporcie, a zarazem ułatwią jego przenoszenie, dzięki praktycznym pasom. Paski posiadają regulację, co pozwala dopasować ich długość do indywidualnych potrzeb, a praktyczne pasy kompresyjne pozwolą utrzymać narty na swoim miejscu.

Nie ma nas w Twoim mieście?

Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego MCK Sport.

Znajdujesz się aktualnie w: