Pabianice

W Pabianicach znajdują się trzy szlaki turystyczne. Pierwszy z nich to Szlak „Śladami św. Maksymiliana Kolbego po Pabianicach”. Są na nim takie obiekty jak: pomnik św. Maksymiliana Kolbego na placu przed kościołem św. Mateusza (został odsłonięty w 50 rocznicę jego śmierci – 13 października 1991 roku), Kościół św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty i św. Wawrzyńca Męczennika z lat 1583-1588, ulica św. Maksymiliana Marii Kolbego, tablica pamiątkowa na dawnej oficynie domu Preissa, szkoła elementarna dla dzieci robotników fabryki „Krusche Ender”, Kościół Sanktuarium św. Maksymiliana Kolbe oraz wiele innych. Drugą naszą propozycją jest Szlak „Bitwa o Pabianice 7 września 1939”. Zaczyna się przy Parku Wolności. To tutaj w dniu 7 IX 1939 roku żołnierze 15 Pułku Piechoty „Wilków” rozpoczęli walkę w obronie Pabianic. Kończy się natomiast przy obelisku upamiętniającym bohaterską śmierć żołnierzy 15 Pułku Piechoty „Wilków” w obronie ojczyzny. Polecamy również Szlak „Ziemia obiecana nad Dobrzynką”. Zaczyna się na ulicy Lipowej przy dawnej fabryce Majera Barucha. Natomiast kończy się przy budynku pierwszej szkoły elementarnej z 1886 r.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pabianicach

To tutaj znajduje się Centrum Tenisowe. Obiekt dysponuje najnowocześniejszą w województwie łódzkim halą tenisową. Cztery profesjonalne korty są wyposażone w nawierzchnię DECO-TURF. Taką samą stosuje się na US OPEN. W sezonie letnim są tu też czynne cztery korty odkryte.

Sklep narciarski MCK Sport

Kaski narciarskie damskie to coś czego szukasz? Dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz produkty najlepszych marek w najlepszych cenach. W asortymencie tego sklepu jest bardzo wysokiej jakości sprzęt dla tenisistów, narciarzy i osób, które uprawiają inne sporty znajdziesz tu między innymi: kaski narciarskie damskie.

Kaski narciarskie damskie

Kask damski narciarski / snowboardowy to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia na stok. Właściwie wybrany zapewni nam nie tylko bezpieczeństwo, ale również komfort i posłuży przed dobrych kilka sezonów. Wybierz niezawodny damski kask narciarski prosto od liderów w swojej branży.

Sklepy specjalistyczne zwykle mają w swojej ofercie sprzęt, który odróżnia się od większości produktów na rynku jakością. Firmy takie jak Smith, Head, czy Briko mają wieloletnie doświadczenie w produkcji sprzętu narciarskiego. Wybierając sprawdzone marki otrzymujemy doświadczenie producenta i wysoką jakość – stosowany w kaskach MIPS, czy Koroyd.

Zespół MCK Sport tworzą pasjonaci, sportowcy – sami testujemy sprzęt, który mamy w ofercie i sami eliminujemy modele, które nie spełniają naszych oczekiwań. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie na Powiślu al. 3go Maja 2.

Nie ma nas w Twoim mieście?

Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego MCK Sport.

Znajdujesz się aktualnie w: