Opoczno

W okolicach Opoczna znajduje się szlak kajakowy na Drzewiczce. Pierwsza trasa spływu biegnie z Opoczna do Drzewicy. Jego przepłynięcie zajmie od 5 do 6 godzin. Łącznie trasa liczy 22 km. Przebiega wśród dzikich łąk, starorzeczy ,pól uprawnych, terenów leśnych, stawów hodowlanych i okolicznych wsi. Jeżeli nie masz tak dobrej kondycji, to proponujemy Ci krótszą trasę. Z miejscowości Zameczek do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Drzewicy. Na szlaku znajdują się trzy przenoski na sztucznych progach, przy miejscowościach Giełzów i Radzice. Natomiast druga trasa prowadzi z Drzewicy do Nieznamierowica. Jej przepłynięcie zajmie od 2 do 3 godzin. Jej długość to tylko 11 km. Rzeka meandruje wśród lasów i łąk. Na pewno ten spływ zostawi po sobie niezapomniane wrażenia. Zaczyna się w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzewicy, a kończy na progu wodnym w Nieznamierowicach. Ostrzegamy, że na całej trasie mogą występować zwałki drzew. Kolejna trasa biegnie z Drzewicy do Odrzywołu. Jej przepłynięcie wymaga zarezerwowania sobie od 4 do 5 godzin. Przenoski na dwóch sztucznych progach – Nieznamierowice, Odrzywół. Możliwe zwałki drzew na całej długości trasy.

Szkoła tenisa ziemnego w Opocznie

Szkoła tenisa ziemnego Return prowadzi zajęcia grupowe oraz indywidualne dla dzieci. Przydział do danej grupy jest zależny od umiejętności oraz wieku dzieci. Zajęcia odbywają się w sezonie zimowym dwa razy po godzinie w tygodniu (na hali sportowej przy Z.S.P Opoczno). Natomiast trzy razy po godzinie w tygodniu w sezonie letnim.

MCK Sport – sklep ze sprzętem sportowym

Narty to coś czego szukasz? Dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz produkty najlepszych marek w najlepszych cenach. Znajdują się tu doskonałej jakości akcesoria dla narciarzy. Od pracowników dowiesz się też na przykład jak dobrać narty do wzrostu.

Udowadniamy, że dobrej jakości akcesoria sportowe wcale nie muszą być drogie. Znajdziesz tu starannie wyselekcjonowany sprzęt, w którego skład wchodzą tanie narty dla początkujących i zaawansowanych sportowców. Kupisz tu modele, które dopasujesz do wszelkich swoich wymagań – o zróżnicowanej długości, taliowaniu czy promieniu skrętu.

Dla wielu miłośników szaleństw na stoku wygląd sprzętu liczy się prawie tak samo jak jego jakość. Wszystkim, którzy kładą nacisk na ciekawy design proponujemy tanie narty od Fischera. Znajdziesz tu modele o klasycznym, sportowym wyglądzie, a także jednolite czy z oryginalnymi wzorami. Przedstawiamy też szeroki wybór kolorystyczny, dzięki czemu łatwo dobierzesz je do butów czy odzieży zimowej.

Nie ma nas w Twoim mieście?

Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego MCK Sport.

Znajdujesz się aktualnie w: