Biała Podlaska

W Białej Podlaskiej warto wybrać się na wycieczkę szlakiem kajakowym Wisznice – Studzianka. Ma on 21 km, więc przepłyniesz go w ponad pięć godzin. Zielawa jest prawym dopływem Krzny o długości 68 km oraz powierzchni dorzecza 1226 km². Wypływa ze sztucznego jeziora Mosty. Przepływa przez takie miejscowości, jak: Wisznice, Dubica, Bordziłówka, Łomazy, Studzianka, Ortel Królewski, Perkowice oraz wpada do Krzny pod wsią Woskrzenice Duże. Jej najważniejsze dopływy to: Krynica, Lutnia, Zarnica, Grabarka i Mulawa. Od razu lojalnie uprzedzamy, że nie jest to prosta trasa. Na rzece jest duża ilość roślinności i przez to trzeba mocno wiosłować. To bez wątpienia najtrudniejsze rejony do przebycia. Jednak warto ją pokonać oby zobaczyć niezwykle malowniczy mostek Dubicy koło Wisznic. Wygląda on praktycznie tak samo jak na obrazie Claude Moneta „Japoński mostek w Giverny”. Tak naprawdę jest trochę większy niż na płótnie francuskiego impresjonisty. Łącznie na szlaku kajakowym jest: 18 mostów, kładek i mosteczków. Polecamy zaplanować pierwszy postój po godzinie spływu, na wysokości miejscowości Dubica Dolna. Następnie znowu czekają się zmagania z bujną roślinnością. Przepłynięcie tej trasy to wyzwanie, którego warto się podjąć.

Biała Podlaska na nartach

Polecamy stok narciarski w Międzyrzecu Podlaskim. Znajduje się on niecałe 30 km od Białej Podlaskiej w sąsiedztwie Międzyrzeckich Jeziorek. Łączna długość tras to 180 m.

MCK Sport – sklep z nartami

Narty Head to coś czego szukasz? Dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz produkty najlepszych marek w najlepszych cenach. Szeroki wybór nart Head w bardzo atrakcyjnych cenach.

Narty zjazdowe Head

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wybrane najlepsze modele Worldcup, Supershape, Monster, Joy i inne. MCK Sport jest oficjalnym sklepem Head w Polsce. Kupując u nas masz pewność, że produkt jest oryginalny, pochodzi od producenta i jest objęty gwarancją!

Head Supershape

Head Supershape to zjazdowe narty dla doświadczonych i zaawansowanych narciarzy. Kultowa już grupa nart, wyróżnia się dopracowaną konstrukcją i świetnymi wynikami w różnych testach narciarskich.

Head V-shape

Head V-shape to najnowsza grupa nart Head skierowana do bardzo szerokiego grona narciarzy. Swój idealny model nart znajdą zarówno osoby bardzo zaawansowane, jak i początkujące. To czym wyróżnia się grupa nart Head to niezwykła manewrowość i wszechstronność.

Head Joy

Head Joy to grupa nart Head skierowana dla kobiet. W ofercie znajdują się zarówno modele dla osób bardzo zaawansowanych, jak i początkujących. To czym wyróżnia się grupa nart Head Joy to niezwykła manewrowość i wszechstronność.

Narty Head Junior

Narty Head Junior: wybierz narty dla dziecka od najlepszych! Head jest jednym z największych producentów sprzętu narciarskiego. Bogate doświadczenie, liczne testy pozwoliły na zaprojektowanie doskonałych nart dla dzieci i juniorów.

Worldcup narty zawodnicze – RACE Department

Worldcup narty zawodnicze – RACE Department Head. MCK Sport jest sklepem narciarskim Head w Polsce.W naszej ofercie znajdziesz narty zawodnicze slalomowe SL-ki oraz gigantowe GS.

Zawodnicze modele nart zostały zaprojektowane specjalnie na zawody. Zbudowane zgodnie z wymogami FIS, sprawdzają się wsród najbardziej wymagających narciarzy. Klasyczne sztywne konstrukcje pozwalają na osiąganie niesamowitych prędkości na przygotowanych trasach. Na takich nartach dopiero od 80km/h można zobaczyć potencjał sprzętu.

Nie ma nas w Twoim mieście?

Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego MCK Sport.

Znajdujesz się aktualnie w: