Puławy

W Puławach znajdują się szlaki piesze „Krainy Lessowych Wąwozów”. Pierwszy z nich to Szlak Wyżynny Zachodni, który jest oznakowany kolorem czerwonym. Ma długość 60,8 km. Trasa przebiega przez następujące miejscowości: Kazimierz Dolny – Rynek (0,0 km), Wylągi (2,8 km), Skowieszynek (4,2 km), Rzeczyca (7,3 km), Rąblów – Pomnik (12,1 km), Stanisławka (14,6 km), Wąwolnica – Rynek, PKS (18,7 km), Nałęczów PKS (24,0 km) – Wojciechów PKS (30,6 km), Motycz (49,1 km), Dąbrowica (56,8), Lublin- Al. Warszawska Skansen (60,8 km). Szlak biegnie dolinami Czechówki, Bystrej i Grodarza nad Wisłę. Przecina również Płaskowyż Nałęczowski. Trasa ta jest atrakcyjna dla turystów ze względu na zmieniający się krajobraz lessowy oraz historyczne miejscowości. Szczególną uwagę warto zwrócić na Kazimierski Park Krajobrazowy. W Wojciechowie warto odwiedzić na przykład wieżę ariańską. Natomiast w Nałęczowie, czyli pięknej miejscowości uzdrowiskowej, nie można zapomnieć o pałacu Małachowskich z XVII w. w parku zdrojowym. W drewnianej Chacie na Armatniej Górze jest Muzeum Stefana Żeromskiego. Wąwolnica to znane sanktuarium maryjne. Kazimierz Dolny to miejscowość o niesamowitym klimacie, przyrodzie i zabytkach, więc co roku jest tu pełno turystów.

Stok narciarski „Parchatka”

Leży on w okolicach Puław oraz Kazimierza Dolnego. Znajdują się na nim aż trzy trasy narciarskie o długościach: 420m, 420m i 100m (ośla łączka).

Sklep narciarski MCK Sport

Kurtki narciarskie męskie to coś czego szukasz? Dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz produkty najlepszych marek w najlepszych cenach. Znajdziesz tutaj między innymi szeroki wybór kurtek narciarskich męskich.

Kurtki narciarskie męskie

Kurtki narciarskie męskie to podstawowy element wyposażenia na stok. Nawet najlepsze narty nie będą wystarczające, jeżeli podczas jazdy będziemy czuli dyskomfort z powodu mrozu lub gorąca. Odzież sportowa oferowanych przez nas marek jest wykonana z profesjonalnych, nowoczesnych materiałów. Wszystkie kurtki w MCK Sport mają wysokie parametry wodoodporności i oddychalności.

Nowoczesna technologia i design kurtek narciarskich męskich

Męskie kurtki narciarskie Fischer i Head łączą w sobie kilka cech. Wykonane są z najlepszych materiały oraz są świetnie skrojone. Wykorzystano w nich wysokiej jakości wykończenie, które sprawia, że kurtki są odporne na otarcia i zadrapania.

Dla Fischer i Head oprócz nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań liczy się także design. Kurtki są zaprojektowane z dbałością o najmniejsze detale. Niektóre modele nawiązują stylistyką do kultowych modeli z lat 80. Wszystkie modele wpisują się w światowe trendy w odzieży sportowej. W tych kurtkach nie pozostaniecie na stoku niezauważeni!

Oferujemy kurtki męskie, damskie i juniorskie – nowe kolekcje w super cenach. Kurtki Fischer i Head będą świetne zarówno na narty, jak i na snowboard. Polecamy niezawodną odzież, która sprawdzi się w każdych warunkach. Gwarancja jakości w super cenie!

Nie ma nas w Twoim mieście?

Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego MCK Sport.

Znajdujesz się aktualnie w: