Hrubieszów

Szlak Gocki to najpopularniejsza trasa w Hrubieszowie. Jest oznakowana na niebiesko. To jeden z najbardziej atrakcyjnych szlaków w powiecie hrubieszowskim. Biegnie między innymi przez Masłomęcz. Można w nim zobaczyć replikę chaty gockiej. Atrakcjami na tej trasie są również Kosmów (znajdują się tu pozostałości zespołu dworsko-pałacowego), Cichobórz (można tutaj pooglądać czaple siwe), Kryłów (ruiny zamku). Na tym szlaku znajduje się również kamienny wilk, który pomaga bezpłodnym kobietom. Kolejna nasza propozycja to Szlak Nadbużański. Prowadzi przez: Kózki – Hrubieszów – Dołhobyczów. Jest oznakowany na czerwono. W Husynnym znajduje się szlak gocianich gniazd i cmentarz wojenny. Natomiast w Moroczynie są ruiny zespołu dworskiego, które pochodzą z XIX wieku oraz park podworski razem ze stawem. Warto zobaczyć tutaj również stary cmentarz prawosławny z mogiłą podchorążego Stanisława Bąka z 1939 roku. W Dziekanowie obejrzyj Kuźnię oraz Zarządcówkę Zarządcówka Towarzystwa Rolniczego Hrubieszowskiego (TRH), grób pierwszego prezesa TRH – Józefa Grotthusa i jego żony, oraz pomnik Stanisława Staszica. Natomiast zabytki, które trzeba obejrzeć w Hrubieszowie to: Dworek Du Chateau – Muzeum im. ks. St. Staszica, jedyna w Polsce trzynastokopułowa cerkiew prawosławna, pomnik Bolesława Prusa, dom rodzinny prof. Wiktora Zina, dawna kwatera mjr. Henryka Dobrzańskiego.

Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Znajdują się w nim na przykład: hala widowiskowo-sportowa, siłownia, siłownia zewnętrzna oraz arena lekkoatletyczna.

Sklep narciarski MCK Sport

Rękawice narciarskie to coś czego szukasz? Dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz produkty najlepszych marek w najlepszych cenach. Kupisz tutaj przede wszystkim sprzęt dla tenisistów i narciarzy.

Rękawice narciarskie

Oryginalne rękawiczki narciarskie z najnowszych kolekcji Fischer i HEAD zapewnią Ci najwyższy komfort podczas szusowania na trasie. Doskonale chronią przed wiatrem, mrozem i śniegiem. Specjalnie zaprojektowane materiały gwarantują, że rękawiczki są bardzo ciepłe, pozostając wciąż lekkie.
Idealne rękawiczki narciarskie – na jakie parametry zwrócić uwagę?
Rękawice na narty muszą być przede wszystkim funkcjonalne. Dobrze dobrane rękawiczki wspomagają pewny chwyt i nie krępują ruchów dłoni podczas trzymania kijków lub wykonywania manewrów. Antypoślizgowy materiał wierzchni ułatwi trzymanie kijków, a ściągacze i rzep pozwolą dopasować je do dłoni oraz ustabilizować nadgarstek. Warto zwrócić uwagę, czy rękawiczki posiadają odpowiednio wykonane przeszycia, które ułatwią nam swobodne poruszanie dłońmi i zginanie palców.

Gdy przy produkcji rękawiczek została zastosowana odpowiednio zaawansowana membrana – możemy mieć pewność, że rękawice nie będą przemakać. Polecamy rękawice wykonane z Thinsulate, czyli specjalnie zaprojektowanego materiału o gęstym splocie włókien. Zagwarantuje nam najwyższą izolację termiczną. Rękawiczki wykonane z niego są lekkie i wygodne.

Nie ma nas w Twoim mieście?

Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego MCK Sport.

Znajdujesz się aktualnie w: