Kraśnik

Polecamy szlak rowerowy, który biegnie z Kazimierza Dolnego do Kraśnika. Ma długość aż 107 km, więc oczywiście nie nadaje się do jednorazowego przejechania. Jego trudność określa się jako średnią. Biegnie w większości drogami asfaltowymi. Trasa prowadzi przez parki krajobrazowe (Kazimierski oraz Wrzelowiecki). Spotkać można tutaj również malownicze wąwozy oraz doliny rzek. Na początku szlak biegnie w pobliżu Wisły i gwarantuje przepiękny widok na ruiny zamku w Janowcu. Dalej prowadzi on płaską doliną rzeki Chodelki. Po drodze można natknąć się na wiele zabytkowych miasteczek. Zaczynają się one już od przepięknego Kazimierza. Następne na tej liście są: Józefów nad Wisłą, Rybitwy, Urzędów, Dzierzkowice i Kraśnik. We wszystkich miejscowościach można zobaczyć interesujące zabytki, na przykład kościółki parafialne z przełomu XVII i XIX wieku oraz kapliczki przydrożne. Polecamy również Centralny Szlak Rowerowy Roztocza. Zaczyna się on w Kraśniku. Prowadzi aż do Zwierzyńca. To zgodnie z nazwą jest szlak, który został wytyczony przez całe Roztocze. W czasie jazdy można podziwiać bardzo różnorodne krajobrazy. Trasa biegnie przede wszystkim przez pola i lasy. Dzięki temu możesz poznać zróżnicowanie ukształtowania tej krainy geograficznej i zmienną szatę roślinną

Stok narciarski w Batorzu

Znajduje się on w przepięknej okolicy Roztocza Zachodniego. Jest to drugi stok narciarski na Lubelszczyźnie. Działa od 2005 roku. Występują tutaj dwa podporowe wyciągi narciarskie, o łagodnym rozruchu.

Sklep narciarski MCK Sport

Narty Fischer to coś czego szukasz? Dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz produkty najlepszych marek w najlepszych cenach.

Narty Fischer

Niektórzy twierdzą, że podczas jazdy na nartach czują się jak ryba w wodzie. Dążymy do tego, żeby wszyscy, którzy wybierają nasz sprzęt mieli taką możliwość. Zapraszamy do zapoznania się z nową kolekcją nart Fischer. W naszej ofercie znajdują się prawie wszystkie modele:

Narty Fischer Curv w  grupie Curv dostępne są 4 modele nart.  The Curv dla bardzo wąskiej grupy narciarzy. Dwa najciekawsze modele, naszym zdaniem to Fischera Curv DTX i Curv GT. Oczywiście niezastąpiony Curv Ti.

Narty Fischer RC4 w grupie RC4 dostepne są Worldcup SC i Worldcup RC oraz trochę łatwiejszy model Speed (wcześniejszy Fischer Superior).

Narty Fischer RC ONE  – Fischer RC ONE to największa nowość u Austriackiego producenta. Fischer przygotował prawdziwą perełkę, zastępując bardzo udane grupy Progressor i PRO MT jeszcze ciekawszą RC ONE.

Narty Fischer My Turn

Od kilku sezonów dostępne 4 modele nart, w tym najbardziej utytułowany na rynku Fischer My Turn 68 (starszy Fischer Trinity) dostępny w nowej, jak zwykle estetycznej kolorystyce. Wszystkie od lat bardzo dopracowane i bezsprzecnie bardzo dobre!

Narty Fischer Junior

W grupie nart juniorskich, bez większych zmian, pojawi się nowy model Fischer Worldcup – jako uzupełnienie kolekcji juniorskiej Fischera! Poza nim mamy kultowe już modele nart Fischer Race, Curv, Stunner, Prodigy i nowy RC ONE!

Nie ma nas w Twoim mieście?

Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego MCK Sport.

Znajdujesz się aktualnie w: