Krasnystaw

W Krasnymstawie warto zwiedzić niebieski Szlak „Tadeusza Kościuszki”. Jego długość to około 120,5 km. Szlak zaczyna się przy Kopcu Kościuszki w Uchańce. Upamiętnia on miejsce bitwy z 18 lipca 1792 roku. Biegnie aż do Krasnegostawu. Na szlaku można zwiedzić cerkiew prawosławną z XIX w i zespół dworski, który jest otoczony parkiem krajobrazowym. Następnie szlak prowadzi przez Wólke Orłowską. Właśnie w tej miejscowości jest jedyne miejsce w Europie, w którym łączą się aż cztery szlaki. Są to: powietrzny, kolejowy morski i lądowy. Zalew w Tuligłowach to miejsce, w którym wędkarze potrafią złapać nawet 20 kg sumy. Dokładny przebieg Szlaku „Tadeusza Kościuszki” to: Uchańka PKS (kopiec Kościuszki) – Dubienka – Starosiele – Maziarnia Strzelecka – Raciborowice – Kurmanów – Buśno – Jarosławiec – Wojsławice – Majdan Nowy – Bończa – Zastawie – Surhów – Topola – Wólka Orłowska – Tuligłowy zalew- Krasnystaw PKS. Kolejna nasza propozycja to: Szlak ,,Ariański”, który jest oznakowany kolorem żółtym i ma długość około 64 m. Zaczyna się on w Rejowcu Fabrycznym. Wędrówka tą trasą pozwala poznać dawnej szlachty krasnostawskiej i interesujące zabytki architektury. Jednym z ciekawych miejsc na tym szlaku jest wzgórze widokowe ,,Góra Ariańska”. Rozciąga się z niej przepiękny widok na okoliczne lasy i pagórki.

Stok narciarski w Bobliwie

Znajduje się on a Wyżynie Lubelskiej, na głównej trasie Lublin-Krasnystaw-Zamość. Mieści się tutaj profesjonalny wyciąg narciarski, który jest najdłuższy na Lubelszczyźnie.

Sklep narciarski MCK Sport

Narty Fischer RC ONE to coś czego szukasz? Dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz produkty najlepszych marek w najlepszych cenach. Bardzo szeroki asortyment. Szczególnie polecamy narty Fischer RC ONE 74.

Narty Fischer RC ONE

Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że może być to uznawane za błąd, bowiem narty z grupy Progressor i PRO MT (wcześniej Pro Mtn) to modele ze ścisłej czołówki, które nie raz wygrywały World Ski Test. Wszystkie modele mieliśmy okazję dokładnie przetestować, w różnych warunkach, przy różnych temperaturach. Narty testowane były zarówno przez męską jak i damską część zespołu. Bez wątpienia jest to zmiana na plus narty są jeszcze szybsze i jeszcze łatwiej wchodzą w skręt!

Nie ma nas w Twoim mieście?

Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego MCK Sport.

Znajdujesz się aktualnie w: