Świdnik

W Świdniku znajdują się dwie oznakowane trasy piesze, które przebiegają przez teren powiatu świdnickiego i są wyznaczone przez PTTK Lublin. Pierwsza z nich to zielony „Szlak Partyzancki”. Zaczyna się on w miejscowości Mełgiew, a następnie szosą biegnie do kompleksu leśnego „Mełgiew”. Kolejne punkty na tej trasie to: Wierzchowiska II kompleks „Wierzchowiska” – Majdan Mętowski kompleks „Skrzynice” – Mętów uroczysko „Dąbrowa”- Zalew Zemborzycki- leśniczówka. Szlak na terenie powiatu świdnickiego rozpoczyna się od południowo – zachodniego skraju rezerwatu leśnego Wierzchowiska. Następnie biegnie wzdłuż rezerwatu na północ, a potem przez Wierzchowiska, Podzamcze do Mełgwi. Łączna długość szlaku to 20 km. Druga nasza propozycja to „Szlak Wyżynny” oznakowany kolorem czerwonym. Prowadzi przez gminę Wojciechow, a następnie przez gminę Jastków i rzeką Czechówką. Następne punkty na tej trasie to miasto Lublin i Muzeum na Majdanku. Później trasa biegnie przez Abramowice i Kalinówkę, aż do kompleksu „Wierzchowiska”. Tam łączy się ze szlakiem zielonym, o którym pisaliśmy wcześniej. Łącznie ten drugi opisywany przez nas szlak liczy około 30 km.

Korty tenisowe w Świdniku

W Świdniku korty tenisowe znajdują się przy ulicy Fabrycznej 3A. Zajęcia prowadzone są przy Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku. Korty są całoroczne i są przykryte. Mieszczą się na hali o lekkiej konstrukcji o powierzchni 1347 mkw.

Sklep narciarski i tenisowy MCK Sport

Jeżeli szukasz dobre jakościowo buty do tenisa, to dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz produkty najlepszych marek w najlepszych cenach.

Buty do tenisa

Buty do tenisa Head – w ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wybrane najlepsze buty. MCK Sport jest oficjalnym sklepem Head w Polsce. Kupując u nas masz pewność, że produkt jest oryginalny, pochodzi od producenta i jest objęty gwarancją!

Nigdy Cię nie zawiodą. Najnowsze buty Head to odpowiedź rozwiązująca problem połączenia wytrzymałości na ścieranie i niewielkiego ciężaru. Rozwiązanie tkwi w materiale SuperFabric®. Materiał ten, niestosowany nigdy wcześniej w branży tenisowej, przypomina zbroję ochraniającą stopy i palce tenisistów. Niemal niemożliwy do rozerwania i niesamowicie trwały materiał jest przy tym wyjątkowo lekki, elastyczny i szybko schnie. SPRINT SF to but, w którym wykorzystano najnowocześniejsze technologie, jest także wyjątkowo wygodny dzięki specjalnej budowie wkładki.

Nie ma nas w Twoim mieście?

Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego MCK Sport.

Znajdujesz się aktualnie w: