Dęblin

W Dęblinie znajduje się kilka interesujących szlaków pieszych. Jednym z nich jest niebieski szlak „Nadwiślański”. Prowadzi w kierunku południowym z Dęblina do Annopola PKS przez Gołąb, Puławy, Kazimierz Dolny, Piotrowin, Józefów. Ma długość 109 km, więc trzeba podzielić go na etapy. Na przykład zrobić sobie wycieczkę z Dęblina do Puław, bo jest to tylko 20 km. Szlak „Nadwiślański” zaczyna się przy dworcu PKP Dęblin. Następna nasza propozycja to zielony szlak „Generała Franciszka Kleeberga”. Biegnie na wschód od Dęblina do Kocka przez Bobrowniki, Ułęż, Sobieszyn, Wolę Gułowską, Charlejów. Jego łączna długość to 72,7 km. Można się też wybrać na krótszą wycieczkę z Dęblina do Sobieszyna. Ta trasa liczy tylko 24 km. Szlak „Generała Franciszka Kleeberga” zaczyna się na środku mostu na rzece Wiśle, a kończy na cmentarzu wojennym w Kocku. Nasza trzecia już propozycja to zielony szlak „Pułkownika Dionizego Czachowskiego”. Prowadzi on na zachód od środka mostu na rzece Wiśle do Zwolenia przez Zajezierze, Sieciechów, Garbatkę w województwie mazowieckim. Można go uznać za przedłużenie szlaku zielonego „Generała Franciszka Kleeberga”. Jego długość to 58,2 km. Natomiast trasa Dęblin – Garbatka to 22 km. Jeżeli chcesz się wybrać na wycieczkę wokół Dęblina, to wybierz spacerowy szlak żółty.

Korty tenisowe w Dęblinie

Warto odwiedzić ZSO Dęblin przy ulicy 15 Pułku Piechoty Wilków. Znajduje się tam odkryty kort o nawierzchni tartanowej. Jest ogólnodostępny, bezpłatny i nie wymaga rezerwacji.

Sklep narciarski i tenisowy MCK Sport

Rakiety do tenisa Head to coś czego szukasz? Dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz produkty najlepszych marek  w najlepszych cenach.

Rakiety do tenisa Head

Rakiety tenisowe w naszej ofercie: Head Radical, Head Speed, Head Instinct, Head Extreme, Head MX i Head Prestige. MCK Sport jest oficjalnym sklepem Head w Polsce. Kupując u nas masz pewność, że produkt jest oryginalny, pochodzi od producenta i jest objęty gwarancją.

Tenis jest jednym z najczęściej uprawianych sportów na świecie i jest lubiany przez miliony fanów na całym świecie. Od międzynarodowych i światowej sławy graczy po nadchodzące gwiazdy – jest to gra poświęcenia i ciężkiej pracy. Obserwują go i śledzą ludzie, którzy pasjonują się grą i wszystkimi turniejami, które odbywają się w różnych częściach świata. Jeśli planujesz zacząć grać w tenisa lub chcesz zostać profesjonalistą, to dobrze trafiłeś. Wybór idealnej rakiety tenisowej to pierwszy i jakże ważny krok.

Odwiedzając sklep MCK Sport możesz skorzystać z zakupu rakiety tenisowej online! Nasza szeroka oferta rakiet tenisowych skierowana jest do graczy na każdym poziomie i w każdym wieku. Rakiety wykonane z materiałów najwyższej jakości spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy. Wybór rakiety możesz rozszerzyć o buty do tenisa, piłki i torby.

Jeśli potrzebujesz naciągnąć rakietę – skorzystaj z profesjonalnego serwisu rakiet MCK Sport!

Nie ma nas w Twoim mieście?

Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego MCK Sport.

Znajdujesz się aktualnie w: