Międzyrzec Podlaski

W okolicach Międzyrzeca Podlaskiego warto wybrać się na przejażdżkę szlakiem rowerowym Dolina Krzny. Długość szlaku to 12,6 km. Jednak ostrzegamy, że jest to ekstremalnie trudna trasa. Odpowiednia tylko i wyłącznie dla osób o doskonałej kondycji fizycznej. Szlak prowadzi przez: Pościesze Stare – Pościesze Kolonia – Tuliłów – Pościesze Stare. Jest to okrężny szlak, który biegnie po drogach lokalnych powiatu bialskopodlaskiego, na obszarze gminy Międzyrzec Podlaski, w jej zachodniej części. Przez te równinne tereny Niziny Południowopodlaskiej przepływają rzeki Krzna Północna i Krzna Południowa. Tworzą one wspólnie szeroką dolinę, która jest wypełniona łąkami. Na szlaku są miejsca pamięci narodowej, takie jak: mogiła partyzancka podporucznika Armii Krajowej Zbigniewa Kobylińskiego, miejsce śmierci żołnierza AK Stanisława Przygodzkiego (zostało upamiętnione krzyżem), cmentarz choleryczny z 1831 roku oraz pozostałości okopów z II wojny światowej. Na tym szlaku warte uwagi są również głaz narzutowy o wysokości 1, 5 m (znajduje się w Tuliłowie) oraz kamień graniczny na pograniczu (jest we wsi Pościsze Stare i Strzakły). Trasa jest bardziej atrakcyjna również dzięki dziełom miejscowych artystów, takim jak na przykład kaplica pod wezwaniem Matki Bożej Kodeńskiej w Pościszach Nowych.

Stok narciarski w Międzyrzecu Podlaskim

Stok liczy sobie 180 metrów długości. W razie potrzeby jest naśnieżany armatką. W dodatku jest oświetlony i otoczony gabionami, czyli siatkami wypełnionymi kamieniami.

Sklep narciarski MCK Sport

Narty uniwersalne to coś czego szukasz? Dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz produkty najlepszych marek takich jak Head i Fischer w najlepszych cenach.

Narty uniwersalne – na cały dzień na stoku

Uniwersalne narty są obecnie najbardziej poszukiwane deski, które sprawdzą się przez cały dzień na stoku. Znajdziemy w niej narty, które są trochę szersze od grupy race. Zwykle 72–78mm pod butem – szersze narty z geometrią charakterystyczną zarówno dla nart slalomowych i gigantowych zapewniają narciarzowi większy komfort na stoku. Teraz deski sprawdzą się na przygotowanych trasach, jak również na zmuldzonych po całym dniu stokach.

Spośród szerokiej oferty bez problemu znajdziemy narty z taliowaniem slalomowym jak i gigantowym. Co więcej doświadczeni narciarze będą mogli wybrać deski, które twardością nie odbiegają od najsztywniejszych nart z grupy Race. A dla niezdecydowanych są też narty allroundowe z taliowaniem pomiędzy slalomówką, a gigantówką.

W ofercie naszego sklepu znajdują się wybrane, najlepsze modele nart uniwersalnych – Fischer, Head. Rozpoznawalne i niezaprzeczalnie dobre narty z grup: Fischer RC ONE, Fischer Progressor i Head V-shape, Head Supershape.

Kupując u nas masz pewność, że narty są oryginalne, pochodzą od producenta i są objęte gwarancją!

Nie ma nas w Twoim mieście?

Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego MCK Sport.

Znajdujesz się aktualnie w: