Biłgoraj

W Biłgoraju na plan pierwszy wysuwają się szlaki rowerowego. Niektóre z nich prowadzą po leśnych drogach oraz bezdrożach Puszczy Solskiej. Jedna z nich łączy Biłgoraj z Osuchami. Jest to typowa trasa dla osób zaawansowanych. Szlak czerwony Białej Łady liczy 25 km i biegnie przez następujące miejscowości: Biłgoraj – Rapy Dylańskie – Cyncynopol – Ignatówka – Żelebsko – Wola Kątecka – Karolówka – Nadrzecze – Majdan Gromadzki – Gromada – Biłgoraj. To najstarszy szlak rowerowy w Biłgoraju. To rodzaj pętli turystycznej. Początek oraz koniec szlaku mieści się na Placu Wolności w Biłgoraju. Gdy wybierzesz się na wschód, to dotrzesz najpierw do zagubionej w borach sosnowych miejscowości Rapy Dylańskie. W tej miejscowości zostało w ostatnim czasie wybudowanych wiele domków letniskowych, znajdują się tu też niewielkie stadniny koni oraz kort tenisowy. Następnie piaszczystą leśną drogą, możesz dotrzeć do Cyncyopola, a następnie na skraj Roztocza do Ignatówki. W tej ostatniej miejscowości można podziwiać pałacyk z przełomu XIX i XX wieku oraz piaskownię. Natomiast w Żelebsku jeszcze do niedawna działał kamieniołom. Następnie trasa prowadzi łagodnym zjazdem z roztoczańskiego wzniesienia porośniętego lasem na Równinę Biłgorajską.

Stoki narciarskie w okolicach Biłgoraju

Na pewno warto wspomnieć o Jacnie, która jest niewielką miejscowością w gminie Adamów na Roztoczu. Leży 38 km od Biłgoraju. Znajdują się tu dwie trasy narciarskie (460 m i 200 m) o różnicy poziomów (53 m i 30 m) oraz jeden wyciąg do pontonów śnieżnych o długości 120 m.

MCK Sport – sklep dla narciarzy i tenisistów

Okulary Polaroid to coś czego szukasz? Dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz produkty najlepszych marek w najlepszych cenach.

Okulary Polaroid

Okulary przeciwsłoneczne Polaroid to przede wszystkim fajny styl, dobra cena i świetna ochrona Twoich oczu.

W MCK Sport znajdziesz okulary słoneczne Polaroid dla każdego. Idealne dla mężczyzn, kobiet i dzieci. W naszej ofercie modne Aviator’y – idealne na codzień w drodze do pracy, czy w samochodzie. Mamy także okulary typu Wayfarer – odpowiednie zarówno do marynarek jak i na przejażdżki rowerowe. W naszej ofercie nie brakuje także modeli sportowych, idealnych dla osób preferujących aktywny styl życia.

Okulary słoneczne to nie tylko gadżet, który ma dopełniać codzienne stylizacje, ale przede wszystkim mają za zadanie chronić oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Okulary przeciwsłoneczne Polaroid zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Wybierając okulary warto zwrócić uwagę na funkcje ochronne. Należy wybierać okulary z filtrami UVA, UVB i UVC, posiadające odpowiednie certyfikaty. Brak atestu i odpowiednich filtrów może spowodować uszkodzenie wzroku. Polaroid to gwarancja, że Twoje oczy są bezpieczne!

Nie ma nas w Twoim mieście?

Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego MCK Sport.

Znajdujesz się aktualnie w: