Tomasz Lubelski

W Tomaszowie Lubelskim znajdują się szlaki turystyczne i rowerowe. Gmina Tomaszów Lubelski leży w obrębie dwóch krain geograficznych – Roztocza (Roztocza Środkowego oraz Południowego) oraz Wyżyny Wołyńskiej (Grzęda Sokalska). Najważniejsze szlaki turystyczne w Tomaszowie Lubelskim i okolicy to: Szlak Centralny ( z Bełżca do Szastarki), Szlak Historyczny (z Tomaszowa Lubelskiego do Turkowic), Szlak Wolnościowy (z Tomaszowa Lubelskiego do Hrebennego), Szlak Walk Partyzanckich ( z Tomaszowa Lubelskiego do Bodaczowa). Poza wymienionymi trasami możemy Ci polecić jeszcze szlak o nazwie „Bezdroża Łaszczówki”. Biegnie on przez następujące punkty i miejscowości: Drewniana Hebaciarnia-Królewska-Ściegiennego- Łaszczówka (Stawy-Południowa)- Ruda Żelazna-Przeorsk-Ruda Wołoska-Piekiełko-Majdan Górny-Majdanek-Sabaudia-Tomaszów Lubelski (Zamojska). Szlak ma łącznie 28,4 km. Kolejna nasza propozycja to „Krótka wizyta w Piekiełku”. Trasa zaczyna się w Tomaszowie Lubelskim. Biegnie przez: Rondo-Królewska-Kopernika-Ściegiennego)-Łaszczówka-Piekiełko-Ruda Wołoska-Przewłoka-Majdan Górny-Biała Góra-Podhorce-Przecinka-Wieprzów-Stadnina Pod Lasem-Rogóźno-Drewniana Herbaciarnia w Tomaszowie Lubelskim. Liczy 41,2 km.

Narciarstwo biegowe w Tomaszowie Lubelskim

Jeżeli lubisz narciarstwo biegowe, to Siwa Dolina jest wprost stworzona dla Ciebie. To kompleks leśnych polan oraz wzgórz, które zachęcają do wędrówek.

Sklep narciarski MCK Sport

Jeżeli szukasz na przykład buty narciarskie na wyprzedaży, to dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz produkty najlepszych marek w najlepszych cenach.

Dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci – u nas znajdziesz buty narciarskie dla całej rodziny! Szeroki wybór, oraz fachowa pomoc sprawią, że buty z naszego sklepu w Warszawie świetnie sprawdzą się na stoku – zapewnią komfort, oraz właściwy poziom dopasowania!

W dostępnej kolekcji znajdziesz m.in. modele Fischer Cruzar, Fischer RC PRO, Fischer Ranger Free, Fischer Podium, Fischer Curv, Fischer Ranger ONE, oraz Head Nexo, Head Vector, Head Edge, Head Raptor.

Dobre buty narciarskie to takie, które będą wygodne i skuteczne podczas zjazdu. Brzmi banalnie, ale to właśnie pogodzenie tych dwóch cech pozwoli zauważyć różnice miedzy poszczególnymi modelami ocenić je i wybrać właściwy model.

Nie ma nas w Twoim mieście?

Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego MCK Sport.

Znajdujesz się aktualnie w: