Łęczna

Łęczna to doskonałe miejsce dla turystów. Zarówno tych pieszych, zmotoryzowanych, jak i rowerowych. Na ziemi łęczyńskiej znajduje się wiele znakowanych szlaków turystycznych. Jeżeli chodzi o szlaki piesze, to naszą pierwszą propozycją jest Centralny Szlak Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego. Jest oznakowany kolorem niebieskim. Biegnie od z Włodawy do Urszulina. Jego dokładny przebieg to: jezioro Zagłębocze – jezioro Uściwierz – Wólka Nadrybska – Kolonia Świerszczów – Świerszczów. Kolejna nasza propozycja piesza to Poleski Szlak Partyzancki. Jest on oznakowany kolorem czerwonym. Biegnie z Urszulina do Parczewa. Prowadzi przez następujące punkty: jezioro Uściwierz – Czarny Las – Ostrówek – Kaniwola – jezioro Brzeziczno – jezioro Rogóźno – jezioro Dratów – jezioro Krzczeń. Ostatnia nasza propozycja piesza to szlak Z Roztocza Zachodniego na Polesie Lubelskie. Dla odmiany jest oznakowany kolorem żółtym i biegnie z Szastarki przez Lublin do Kaniwoli. Jego dokładny przebieg to: Trębaczów – Łęczna – Kolonia Turowola – Puchaczów – Dratów – Kobyłki – Kaniwola. Natomiast jeżeli chodzi o trasy rowerowe, to warty uwagi jest Szlak przez Wyżynę Lubelską i Polesie Lubelskie. Prowadzi on z Lublina do Woli Uhruskiej nad Bugiem. Jest oznakowany kolorem czerwonym.

Gdzie można zagrać w tenisa w Łęcznej?

Pierwszym takim miejscem jest GKS Górnik Łęczna przy Al. Jana Pawła II 13. Znajdują się tutaj trzy odkryte korty ziemne i trzy korty ze sztuczną trawą w hali sportowej.

Sklep narciarski i tenisowy MCK Sport

Jeżeli szukasz buty tenisowe, to dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz produkty najlepszych marek w najlepszych cenach.

Buty tenisowe Head

Buty tenisowe Head nigdy Cię nie zawiodą. Najnowsze buty Heada to odpowiedź rozwiązująca problem połączenia wytrzymałości na ścieranie i niewielkiego ciężaru. Rozwiązanie tkwi w materiale SuperFabric®. Materiał ten, niestosowany nigdy wcześniej w branży tenisowej, przypomina zbroję ochraniającą stopy i palce tenisistów. Niemal niemożliwy do rozerwania i niesamowicie trwały materiał jest przy tym wyjątkowo lekki, elastyczny i szybko schnie. SPRINT SF to but, w którym wykorzystano najnowocześniejsze technologie, jest także wyjątkowo wygodny dzięki specjalnej budowie wkładki. Czarna i elegancka stylistyka sprawia, że jest to but, który wyróżnia się na każdym korcie.

Nie ma nas w Twoim mieście?

Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego MCK Sport.

Znajdujesz się aktualnie w: