Ciechanów

Mamy dla was propozycję wybrania się na wycieczkę po okolicach Ciechanowa do lasu gąseckiego i śmiecińskiego. Najważniejszą atrakcją tej trasy jest żwirownia z punktem widokowym w lesie gąseckim i maszt telewizyjny w lesie śmiecińskim. Przebieg wycieczki wygląda następująco: Pl. Kościuszki – ul. 3-go Maja – ul. Augustiańska – ul. Fabryczna – ul. Przytorowa – ul. Widna – ul. Leśna – ul. Słoneczna – las gąsecki – ul. Leśna – ul. Hubala – las śmieciński – ul. Monte Cassino – ul. Graniczna – ul. Szumna – park M. Konopnickiej – ul. 3-go Maja – pl. Kościuszki. Łączna długość trasy to 15 kilometrów. Znajdują się na niej liczne podjazdy, więc polecana jest osobom, które mają dobrą kondycję.

Zajęcia sportowe w Ciechanowie

Jeżeli chodzi o sport w Ciechanowie to warto sprawdzić, co oferuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechanowie. Ich strona internetowa to: www.mosirciech.pl Można tutaj trenować:

  1. pływanie, kolarstwo,
  2. taekwon-do,
  3. piłkę ręczną,
  4. piłkę nożna oraz
  5. podnoszenie ciężarów.

Zajęcia z pływania odbywają się na Krytej Pływalni, przy ul. 17 Stycznia 60 B. Więcej informacji o Klubie Pływackim Ciechanów, znajdziesz na stronie: www.kpciechanow.pl. Natomiast kolarze spotykają się na Stadionie Miejskim, przy ul 3 Maja 7. Zajęcia są organizowane przez Kolarski Klub Sportowy w Ciechanowie.

MCK Sport- sklep internetowy ze sprzętem dla narciarzy

Bardziej interesują Cię sporty zimowe? Jeżeli tak, to zachęcamy do przejrzenia oferty tego sklepu. Znajdziesz tutaj między innymi kurtkę na narty oraz rękawiczki narciarskie w atrakcyjnych cenach.

Znajdujesz się aktualnie w: