Wołomin

Jedną z atrakcji turystycznych w powiecie wołomińskim są szlaki rowerowe, które zostały zrobione z myślą o mieszkańcach i turystach, którzy chcą poznać najpiękniejsze miejsca w tej okolicy.

Szlaki rowerowe w Wołominie

Pierwsza nasza propozycja nazywa się ,,Zygzakiem z naturą” i ma aż 58 kilometrów. Biegnie przez malownicze pola i łąki. Jest to jeden z mniej znanych szlaków, więc można na nich odpocząć również psychicznie. Szlak zaczyna wzdłuż obrzeża Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego.

Należy się kierować na południe gminy Jadów i Strachówka, a następnie wzdłuż gminy Poświętne do Wołomina i jego okolic. Druga nasza propozycja to Marecki Szlak Przyrodniczy o długości 20 kilometrów. Szlak jest oznaczony kolorem zielonym i ma charakter przyrodniczy. Zaczyna się przy Urzędzie Miasta Marki i przebiega wzdłuż rzeki Długiej, poprzez Kolonię Nowa Zielonka, Lasy Drewnickie, Uroczysko Horowa Góra, Sękowin, Jaworówkę i Czarną Strugę.

Ośrodek tenisowy w Wołominie

Klub Tenisowy Topspin w Wołominie oferuje indywidualne i grupowe treningi tenisowe dla dzieci i dorosłych. Pracują w nim trenerzy z wysokimi kwalifikacjami i wieloletnim doświadczeniem. Najczęściej są to byli zawodnicy, z licznymi sukcesami w Polsce i na świecie. Do dyspozycji graczy są dwa kryte korty tenisowe z ziemną nawierzchnią.

Gdzie kupić sprzęt tenisowy?

MCK Sport to najlepsze miejsce! Znajdziesz w nim nie tylko torby tenisowe, czy rakiety tenisowe, ale również duży wybór sprzętu narciarskiego, na przykład narty Head. Warto zapoznać się z ich ofertą.

Znajdujesz się aktualnie w: