Pruszków

Jeżeli lubisz wycieczki rowerowe, to z pewnością spodoba Ci się zaproponowana przez nas trasa. Biegnie przez następujące miejscowości:

  • Pruszków,
  • Lasy Nadarzyńskie,
  • Podkowa Leśna i Stawisko,
  • Milanówek,
  • Brwinów,
  • Pruszków.

Łączna długość trasy to 35 kilometrów. Do Pruszkowa można się bez trudu dostać pociągiem WKD. Należy skierować się na południe, aby dotrzeć do Lasów Nadarzyńskich. Następnie trzeba minąć letniska Komorów-Osiedle i Granicę. W tym letnisku mieszkała Maria Dąbrowska, która napisała między innymi ,,Noce i dnie.” Pozostałe interesujące punkty na trasie to na przykład: willa Aida w Podkowie Leśnej, kościół w stylu modernizmu, dawne kasyno oficerskie, piękny dworek Iwaszkiewiczów- Stawisko.

Korty tenisowe w Pruszkowie

W ośrodku Tenis Pruszków znajdują się łącznie cztery korty, z czego dwa dają możliwość gry w tenisa przez cały rok. Kortu znajdują się blisko stadionu Znicza. Korty mają nawierzchnię z mączki ceglanej, która jest bardzo wygodna w użytkowaniu. W krytych halach zostało zamontowane oświetlenie ledowe, które zapewnia doskonałą widoczność zawodnikom. Hale są ogrzewane gazem ziemnym, co zwiększa komfort gry. Obok ośrodka znajduje się budynek z recepcją, tarasem oraz ogródkiem. Na zapleczu są szatnie, prysznice i toalety.

Sklep sportowy MCK Sport

Jeżeli jesteś osobą, która po prostu lubi sport, to na pewno znajdziesz u nas coś odpowiedniego dla siebie. Mamy sprzęt nie tylko do jazdy na rowerze oraz gry w tenisa, ale również sprzęt narciarski, na przykład kurtki narciarskie, czy okulary polaroid.

Znajdujesz się aktualnie w: