Garwolin

W powiecie garwolińskim zostało wyznaczonych oraz oznakowanych mniej więcej 550 szlaków turystycznych i tras do jazdy rowerem. Jest na przykład w Garwolinie rowerowa ścieżka ekologiczna i ścieżka rowerowa w centrum Garwolina. Jest to pas jezdni przeznaczony dla rowerów przy ulicach Kościuszki- Al. Legionów i Lubelskiej. Ścieżka rowerowa została wybudowana w kompleksie leśnym Nadleśnictwa Garwolin. Jej celem było połączenie bazy edukacyjnej w Miętnem z Leśną Ścieżką Przyrodniczo – Kulturową w Hucie Garwolińskiej. Chciano również udostępnić kompleks leśny Huta dla turystyki rowerowej. Trasa występuje w dwóch wariantach. Oba dają możliwość zwiedzenia Leśnej Ścieżki Przyrodniczo – Kulturowej.

Zajęcia z tenisa w Garwolinie

Jeżeli chcesz nauczyć się gry lub udoskonalić swoje umiejętności, to warto jest się wybrać do Szkoły Tenisa Wojciecha Baduchowskiego. Odbywają się tutaj zajęcia nauki gry dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na poziomach od podstawowego do zawodowego. Dzieci w wieku 5-6 lat mogą chodzić do Tenisowego Przedszkola. Wszystkie lekcje gry są prowadzone przez absolwentów Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Są to dyplomowani nauczyciele, instruktorzy oraz trenerzy tenisa, którzy mają wieloletnie doświadczenie.

MCK Sport- tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz

MCK Sport to sklep sportowy, który oferuje sprzęt do narciarstwa, tenisa i na rowery. W ich ofercie znajdują się między innymi szelki do spodni narciarskich. Od pracowników możesz się również dowiedzieć, jak dobrać rozmiar butów narciarskich. Warto do nas zajrzeć!

Znajdujesz się aktualnie w: