Mińsk Mazowiecki

Szlak Książąt Mazowieckich, Szlak Chopinowski oraz Szlak Bitwy Warszawskiej 1920 zostały stworzone przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną w ramach projektu “Szlaki turystyczne dziedzictwa kulturalnego Mazowsza”. Szlak Bitwy Warszawskiej 1920 biegnie właśnie przez teren Mińska Mazowieckiego. Szlak Bitwy Warszawskiej 1920 łączy 11 miejscowości na Mazowszu. Prowadzi przez Warszawę oraz miejsca, których rozgrywały się najważniejsze wydarzenia dotyczące walki o stolicę.

Najważniejszymi punktami na trasie są:

  1. Ossów,
  2. Radzymin,
  3. twierdza Modlin,
  4. Zakroczym,
  5. Płock,
  6. Borkowo,
  7. Serock,
  8. Wyszków,
  9. Mińsk Mazowiecki oraz
  10. Sulejówek.

Szczegółowe informacje o wszystkich szlakach znajdziesz na stronie internetowej: www.dziedzictwomazowsza.pl.

Tenis w Mińsku Mazowieckim

Jeżeli lubisz grać w tenisa, to odwiedź Szkołę Tenisa i Badmintona STiB w Mińsku Mazowieckim. Została założona przez trenera Wojciecha Piątka, wielokrotnego zwycięzcy amatorskich turniejów badmintonowych i tenisowych. Do szkoły na zajęcia mogą przyjść wszyscy, niezależnie od wieku i sprawności ruchowej. Można tutaj nauczyć się gry w tenisa od podstaw lub pogłębić już posiadane umiejętności w tej dziedzinie. Oferta szkoły jest skierowana zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Wszyscy chętni mogą wypożyczyć sprzęt do gry. Oferujemy pomoc w jego doborze.

Sklep internetowy MCK Sport

W MCK Sport znajdziesz sprzęt sportowy oraz odzież sportową do bardzo wielu dyscyplin sportowych, w szczególności do sportów zimowych. Bez problemu kupisz tutaj między innymi: kurtki narciarskie męskie, polskie gogle, czy narty zjazdowe.

Znajdujesz się aktualnie w: