Piaseczno

W Piasecznie znajduje się kilka rowerowych szlaków turystycznych. Pierwszy z nich to Chojnowski Szlak Rowerowy. Biegnie przez: Kabaty – Rezerwat Las Kabacki – Julianów – Piaseczno – Żabieniec (12km). Później w stronę gminy Góra Kalwaria do Czerska ( 45km). Jest to trasa zielona, czyli jest to szlak dojściowy. Kolejna szlak to trasa czarna o długości 15 kim. Prowadzi przez: Obory – Rezerwat Obory – Czarnów – Rezerwat Chojnów aż do Zalesia Górnego ,,Ośrodek Wisła”. W Piasecznie jest jeszcze Oborski Szlak Rowerowy, o długości 27 km. Biegnie przez: Kabaty – Konstancin-Jeziorną– Obory – Słomczyn – Górę Kalwarię.

Gdzie w Piasecznie można pograć w tenisa?

Pierwszym miejscem jest TUAN Club Sport & SPA przy ul Geodetów 23e w Piasecznie. Klub jest otwarty przez cały tydzień. Znajduje się tutaj: sześć ortów do tenisa Novacrylic Soft, pięć kortów do badmintona Victor, dwa korty do squash McWill. Dla osób, które lubią inną aktywność niż tenis przeznaczone zostały: siłownia . wyposażona w 31 stanowisk Technogym, sala indoor cycling z rowerami TomaHawk, dwie sale fitness oraz basen rekreacyjny z częścią wellness. To idealne miejsce dla całej rodziny. Można tutaj wypocząć aktywnie lub się zrelaksować. Obiekt jest czynny przez cały rok. Latem dostępne są trzy korty otwarte o sztucznej nawierzchni Novacrylic Soft.

W naszym sklepie tenisowym MCK Sport znajdziesz między innymi wysokiej jakości rakiety tenisowe. Gwarantujemy pomoc w wyborze odpowiednich akcesoriów, szybką wysyłkę oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do nas!

Znajdujesz się aktualnie w: