Jabłonna

Jabłonna leży w południowo-zachodniej części powiatu legionowskiego. Od zachodu jej granicą jest Nowy Dwór Mazowiecki, a od południa Warszawa, od północnego-wchodu Legionowo, od wschodu gmina Nieporęt, od północy gmina Waliszew. Warto wybrać się na wycieczkę rowerową w Jabłonnej, ponieważ przyroda tego regionu zachwyca różnorodnością. Możesz postawić na szlaki nad Wisłą, w Lasach Chotomowskich oraz Lasach Legionowskich. Szlaki rowerowe dostępne w Jabłonnej to szlak krosowy (znaki czerwone), trasa nadwiślańska prawobrzeżna (znaki niebieskie), trasa pułtuska (znaki czarne), szlak południowy (znaki zielone).

Gdzie pojechać na narty w Jabłonnej?

Znakami pomarańczowymi, żółtymi i niebieskimi jest oznaczona mała kilometrowa pętla dla dzieci. W Lasach Chotomowskich powstała trasa narciarsko-biegowa. W zimie mogą z niej korzystać narciarze, a w pozostałe pory roku będzie odpowiednia dla biegaczy, osób uprawiających nordic walking, czy lubiących przejażdżki rowerowe. Trasa rowerowa jest w sam raz na wycieczkę rodzinną. Jej łączna długość to 5 kilometrów.

MCK Sport- sklep dla Ciebie

Jeżeli myślisz o tym, aby zacząć uprawiać jakiś sport lub wrócić do niego po dłuższej przerwie, to zachęcamy Cię do odwiedzenia sklepu internetowego MCK Sport. Znajdziesz w nim między innymi odzież narciarską i odzież termiczną. Gwarantujemy pomoc w wyborze odpowiedniego produktu oraz błyskawiczną przesyłkę kurierską. Mamy ponad 10 lat doświadczenia na rynku. Sprzedajemy nowy sprzęt z 24- miesięczną gwarancją. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą. Zapraszamy do nas!

Znajdujesz się aktualnie w: