Radzymin

Radzymińskie Szlaki Rowerowe Bitwy Warszawskiej 1920 roku opracowało Towarzystwo Przyjaciół Radzymina. Finansowo wspierała je Gmina Radzymin. Nazwy szlaków powstały od imion bohaterów walk o Radzymin, czyli: imiona mjr. Stefana Waltera i kpt. Stefana Pogonowskiego. Pokonanie tych szlaków na rowerze pozwoli poszerzyć wiedzę o terenach i wydarzeniach, związanych z walką polskich żołnierzy z bolszewikami. Szlak rowerowy imienia majora Stefana Waltera ma łącznie 30 kilometrów. Zaczyna się przed Kolegiatą Radzymińską i przebiega Drogą Golgoty Narodu Polskiego, w kierunku Cmentarza Żołnierzy Polskich 1920 roku. Szlak kończy się w centrum Radzymina.

Kluby sportowe w Radzyminie

W Radzyminie znajduje się bardzo wiele klubów. Najpopularniejszym z nich jest Międzyszkolny Klub Sportowy “Karate Kyokushin” przy Al. Jana Pawła II 20. Od 1997 roku klub organizuje wakacyjne obozy sportowe dla początkujących oraz zaawansowanych. Zajęcia odbywają się w trzech grupach w zależności od poziomu zaawansowania: dzieci do lat 6 (ćwiczenia ogólnorozwojowe, korekcyjne z elementami karate), grupie starszej (karate, ćwiczenia ogólnorozwojowe, samoobrona) oraz grupie zawodniczej (karate, elementy boksu i samoobrony).

MCK Sport

Sprzęt na wycieczki rowerowe kupisz w MCK Sport. Jest to sklep internetowy z bardzo dużym wyborem odzieży i akcesoriów sportowych. Znajdziesz w nim między innymi: odzież Loeffler lub kaski Carrera. Błyskawiczna wysyłka, miła obsługa i profesjonalny sprzęt sportowy. Naprawdę warto tutaj zajrzeć, jeżeli planujesz dłuższą wycieczkę rowerową.

Znajdujesz się aktualnie w: