Komorów

Przez Komorów biegnie ciekawa Trasa rowerowa im. Wojciecha Bogumiła Jastrzębskiego. Zaczyna się ona przy stawie miejskim w Ostrowi Mazowieckiej. Następnie prowadzi wzdłuż ulicy Warszawskiej, przy kapliczce upamiętniającej ostrowskich powstańców styczniowych. Dalej droga biegnie do Starej Grabownicy. Co trzeba zobaczyć na trasie rowerowej im. Wojciecha Bogumiła Jastrzębowskiego? Wybierając ten szlak, przejeżdża się przez Ostrów Mazowiecką.

Najciekawsze obiekty w tym mieście to: neogotycki kościół pw. Wniebowzięcia NMP, neobarokowy ratusz miejski, Liceum Ogólnokształcące, oraz Bank Spółdzielczy. Natomiast na terenie samej gminy warto jest zwrócić uwagę na zespół koszarowy w Komorowie razem z pomnikami batalistycznymi.

W którym klubie sportowym w Komorowie, warto jest pograć w tenisa?

Na pewno na uwagę zasługuje Klub Tenisowy Matchpoint Komorów, znajdujący się na ulicy turystycznej 2 a w Komorowie. W klubie dostępnych jest pięć kortów o nawierzchni ziemnej. Są to dwie nowoczesne hale z otwieranymi na lato bokami. Jeden z otwartych kortów jest zakrywany balonem na zimę, jeden kort jest w hali, a kolejny odkryty znajduje się w Pęcicach (3km od komorowa). W klubie prowadzone są również szkolenia tenisowe dla osób o różnych poziomach umiejętności dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych. Poza tym klub organizuje letnie i zimowe obozy tenisowe, półkolonie, turnieje tenisowe dla dzieci i dorosłych.

MCK Sport to sklep internetowy z profesjonalnym sprzętem sportowym. Można tu kupić na przykład buty Head, smary do nart oraz modne czapki damskie.

Znajdujesz się aktualnie w: