Piastów

Aktualnie miasto Piastów zrealizował projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pod nazwą: „Poprawa jakości środowiska w Mieście Piastowie poprzez rozwój terenów zieleni”. Jego celem była rewitalizacja terenów zielonych, czyli parków. Dzięki temu projektowi mają poprawiły się następujące parki i zieleńce:

  • Plac Słoneczny,
  • Zespół Parkowy przy ul. 11 Listopada, rejon wiaduktu im. Generała Okulickiego,
  • Park im. Bogny i Jerzego Sokorskich,
  • Park przy ul. Stanisława Kostki,
  • Plac Zgody,
  • Park sportowo-rekreacyjny przy Osiedlu Sobieskiego, zieleniec przy ul. Warszawskiej (przed ZAP).

Wreszcie w Piastowie jest, gdzie pobiegać, co z pewnością ucieszy wszystkich wielbicieli aktywnego wypoczynku.

Gdzie można pograć w tenisa w Piastowie?

Jedynym wartym uwagi miejscem w Piastowie, jeżeli chodzi o tenis jest Piastowskie Towarzystwo Tenisa i Bocce, zlokalizowane przy ulicy 11 Listopada 3. Ośrodek jest czynny tylko w sezonie letnim od maja do października. Znajduje się tutaj pięć kortów o nawierzchni ceglanej ze sztucznym oświetleniem. W ośrodku są szatnie z oświetleniem i letni taras. Na parkingu zmieści się aż 20 samochodów. Prowadzone są kursy tenisa dla osób o różnym stopniu umiejętności. Korty są blisko stacji PKP Piastów.

Prowadzimy sklep MCK Sport, w którym bez trudu kupisz buty do tenisa lub rakiety do tenisa. Gwarantujemy wysokiej jakości sprzęt, bo współpracujemy z najlepszymi markami, specjalizujące się w tym sporcie. Mamy rakiety tenisowe dopasowane do różnego poziomu zaawansowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Znajdujesz się aktualnie w: