Tarczyn

Jeżeli lubisz jazdę na rowerze, to polecamy wyprawę rowerową z Konstancina do Tarczyna. Jest to trasa dla osób, które są bardziej zaawansowane, ponieważ łącznie liczy 50 kilometrów. Punktem początkowym jest Wilanów. Pierwszy etap wycieczki biegnie szlakiem do Powsina. Należy jechać ścieżką rowerową przy ulicy Przyczółkowej. Niestety musisz być przygotowany na to, że zawsze jest na niej duży ruch. Korzystają z niej również biegacze, rolkarze oraz oczywiście inni rowerzyści. Tę ścieżką dojedziesz do Parku w Powsinie, a następnie do Lasu Kabackiego.

Z Powsina do Konstancina biegnie szlak rowerowy niebieski. Musisz kierować się wzdłuż Ogrodu Botanicznego, skrajem Klarysewa i Jeziornej, aż dotrzesz do mostku na Jeziorce. Tutaj kończy się szlak niebieski i zaczyna czerwony. Dojechałeś właśnie do Szlaku Głównego Krainy Jeziorki. Po przejechaniu Krainy Jeziorki musisz się kierować na szlak żółty, który biegnie do Tarczyna.

Aktywność sportowa w Tarczynie

Niestety w Tarczynie nie ma klubów sportowych, ale jest Gminny Ośrodek Kultury przy ulicy J. Stępkowskiego 17. Odbywają się tutaj między innymi zajęcia klubu karate. Przeznaczona jest zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych na różnym poziomie zaawansowania. W Gminnym Ośrodku Kultury są również organizowane zajęcia taneczne „HIP HOP” dla grupy początkującej i zaawansowanej.

MCK Sport- sklep sportowy

Jeżeli bardziej odpowiadają Ci sporty zimowe i szukasz dobrej jakości nart, na przykład nart slalomowych lub wiązań narciarskich, to bez problemu kupisz je w sklepie internetowym MCK Sport.

Znajdujesz się aktualnie w: